Yemeksepeti.com Siparişim 1 Saat Sonra ve Eksik Geldi!

Müfit Cidal K. |

Artık son zamanlardaki rahatlıkları ve müşterileri değil de restoranları umursamamalarıyla hadlerini aştılar. 7 eylül saat 20:22 de Ortaköydeki 'Balıkçı Zeki' adlı resontandan verdiğim sipariş 1 saatte geldi. Defalarca online yardımla temasa geçtim ve sanki makine gibi restoranla görüştük kısa sürede gelecek dendi.

Özür kabahatinden büyük. Sonra da telefonla arandım ve azarlandım. Abartmıyorum, amma uzattın şeklindeki tavrıyla 45 dakika servis süresi varmış ve 15 dakikalık gecikmeler olabilir dendi. Ama işin komik tarafı restaurant evimin alt katında 1 dakikalık mesafede. Ayrıca siparişim eksik gelmesinden bahsetmiyorum bile! Peki sizce Yemeksepeti.com özür diledi mi? Hayır tabiki.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  19:48

  Sayın Koçak,

  Öncelikle yaşanan aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Balıkçı Zeki, Ortaköy siparişiniz ile ilgili şikayetiniz üzerine sipariş bilgileri kontrol edilmiştir. 20:22' de vermiş olduğunuz siparişinize 20:23'de Balıkçı Zeki, Ortaköy restoranı tarafından onay verildiğini görmekteyiz. Restoranın ortalama süresi 45 dakika olarak görülmektedir. Belirtilen süreler ortalama olduğundan teslimatlarda yoğunluğa bağlı olarak -+10/15 dakika değişebilmektedir. Siparişinizin bu nedenle 60 dakika gibi bir sürede sorunsuz bir şekilde kullanıcılara teslim edilmesi beklenmektedir. Tarafımız ile yapmış olduğunuz görüşme doğrultusunda telefon üzerinden bilgi verebilmek adına arandığınız ve servis süresi hatırlatılarak, restorandan alınan bilginin siparişinizin hazırlanmış ve yola çıkarılmış olduğunun iletildiğini anlıyoruz. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ilgili departmanımız bilgilendirilerek, gerekli takibat sağlanacaktır. Yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445