26 Ekim 2015

Yemeksepeti.com Siparişi İptal Etti.

Yemek Sepeti üzerinden 2. seferdir kredi kartım ile online sipariş veriyorum ancak sipariş verdiğim restorant (lar) 'ın siparişi iptal ettiğini ve bölge dışı olduğunu söylüyorlar. Evimin adresine kadar elinde bulunduran şirket nakit ödeme yapacağım zaman çatır çatır yemeğimi kapıma kadar getirir iken kredi kartı ile online ödeme yaptığım zaman bölge dışı ilan ediliyorum. Yemek Sepeti paramı anında tahsil ederken siparişimin iptal olduğu bilgisini 15 dakika sonra iletiyor ve ayrıca paramıda 3 iş günü içerisinde iade edeceklerini söylüyorlar. Ben öğrenciyim, kredi kartımdaki son para ile yemeğimin siparişini verdim ve şu anda aç kaldım.

Berk 103 Okunma

Cevaplar

  • Berk 26 Ekim 2015

    Anlayışla karşılanacak bir durum yok, parayı kredi kartından alıp hizmetimi vermediğiniz takdirde anlay şa karşılamaya düşünmüyorum. Müşteriyi mağdur etmemek adına müşterilerinize kredi kartından çektiğiniz miktarda kredi ya da kupon verebilirsiniz. Sonuç olarak bu para sizin elinize geçiyor. Bu kadar saçma bahaneler ile anlayış beklemeyiniz.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Badem, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Kontrol ettiğimizde zincir bir restoran tercih ederek sipariş verdiğinizi görüntülemekteyiz. Konu hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Sistemimize üye olan restoranların birçoğu semt bazlı gönderim yapmaktadır ve bu nedenle sistem restoranları semt bazlı listelemektedir. Ancak zincir restoranların yakın lokasyonlarda birden fazla şubesi olması ve her şubenin bir semtin tamamına gönderim yapamıyor olması dolayısı ile gönderim bölgeleri cadde-sokak-mahalle bazlı daha spesifik belirlenmektedir. Her şubenin gönderim yaptığı alanların listesi uyarılar bölümünde yer almaktadır. İlgili restoranın bulunduğunuz semte gönderimi mevcuttur ancak bulunduğunuz cadde-sokak-mahalle bazlı gönderimi mevcut değildir. Siparişinizin bu nedenle iptal edildiğini ve ödeme tercihiniz fark etmeksizin restoranın adresinize gönderim yapamadığını bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön