Yemeksepeti.com Siparişi Eksik Gönderdi.

Engin K. |

27.04.2014 tarihinde Yemeksepeti.com aracılığıyla Mc Donald's'tan verdiğim siparişim eksik geldi. Yemeksepeti yetkilisi bana bir sonraki Mc Donald's siparişimde (gerçekten efsane bir çözüm) eksik ürünlerin gönderileceğini söyledi. Dün verdiğim 170972376 numaralı siparişimde de Yemeksepeti.com'a söyledikleri gibi ulaşıp, eksik siparişlerimi istedim.

Gelen ürünlerin içerisinde '4.' ayda verdiğim siparişlerimden eksik kalanlar gene yoktu. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ediyorum Yemeksepeti.com! Bu saatten sonra tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. Kimin için iyi olur bilmem...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  12:42

  Sayın Kalıp,

  Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Yapmış olduğumuz kontrollerde restorana merkezleri aracılığı ile 2 kez bu eksikliği hatırlattığımızı ve gönderileceği yönünde de onay aldığımızı görmekteyiz. Fakat ne yazık ki bu ürünlerin size ulaştırılmadığını anlıyoruz. Konu hakkında hem şube yönetimi hem de restoran merkez ofisine bildirimde bulunularak bu konudaki sorumluların uyarılmaları istenmiştir. Eksik olan ürünlerinizi herhangi bir siparişiniz olmasa dahi dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Taleplerinizi bizimle paylaşmanız halinde size derhal yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445