24 Nisan 2015

Yemeksepeti.com Sipariş Teslim Süresi!

Üzülerek söylüyorum ki Yemeksepeti.com artık eski Yemeksepeti.com değil. Bırakın müşterisini savunmayı artık müşterisine satıcı muamelesi yapmaya başlamış.

Firmanın 30 dk. teslim süresi verdiği yere 45 dk. teslim verip oda yetmezmiş gibi 55 dk. gelen pizza için bize para ödetiyor.

Parasında değilim 30 dk. yemek molam var sizin hangi özrünüz telafi edebilir benim kaybımı? Toplantıma geç mi gireyim? Ayrıca gelen ürünler yanlış. Soğan yok yazıyorsunuz soğan çıkıyor mantara alerjisi olan adama mantarlı pizza yedireceksiniz!

Murat 394 Okunma

Cevaplar

  • Murat 25 Nisan 2015

    Bilgilendirme için teşekkürler, bu konuyu okuyup takip eden arkadaşların bilmesini isterim; - Ürünler bana taahhüt edilen 45 dk da değil 55 dk sonra getirildi - Ürünler benim sipariş verdiğim ürünlerden farklı olarak getirildi. - Yeni ürünleri beklediğim süreyi eklersek 1 saat 15 dk ediyor totalde - Ben evime sipariş vermedim belki evime vermiş olsam bekleyebilirdim ama iş yerinde sipariş verdim ve taktir edersiniz ki hiçbir iş yerinde bu kadar uzun mola yoktur. Alakanıza teşekkür ederim.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın Küçük, Öncelikle karşılaştığınız aksaklık nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız incelenmiştir. Kontrol ettiğimizde ilgili restoranın sipariş verdiğiniz esnada servis süresi 45 dakika olarak görüntülenmektedir. Bu tarz ortalama servis sürelerinin ücret iadesi garantisi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, siparişinizin gecikmesi nedeniyle memnuniyetinizi kazanmak adına restoranın, sipariş içeriğinde bulunan bir ürünü vereceğiniz bir sonraki siparişte size ikram edeceğini ilettiğini ve operatör arkadaşımızın bu bilgiyi sizinle paylaştığını ancak ne yazık ki tercih etmediğinizi akabinde ürünlerin yanlış teslim edilmesi dolayısı ile değişim sağlanacağı bilgisinin kayıt alındığını görmekteyiz. Şikayetinizin kayıtlarımıza alınarak takibatının sağlanacağını ve ikram hakkınızın kayıtlarımızda bulunduğunu bilmenizi ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön