26 Kasım 2014

Yemeksepeti.com Sipariş İptal Edildi!

Yemek yerine aşağıdaki mail geldi?

Sayın E**T**, Yemeksepeti.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişiniz bize ulaşmış ve restorana iletilmiştir. Fakat restorandaki yoğunluk nedeniyle siparişin gönderilemeyeceği bildirildi. Siparişiniz elimizde olmayan nedenlerden dolayı iptal olmuştur. Bilgilerinize sunulur.

“Siparişleriniz ile ilgili destek hattımıza hemen ulaşmak için Yemeksepeti.com ana sayfamızda bulunan canlı yardım butonuna tıklayabilirsiniz. ”Saygılarımızla,

Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri, [email protected], 0212 359 18 18 - 444***

Evrim 537 Okunma

Cevaplar

  • Evrim12 Aralık 2014

    Yok arkadaş sisteminizde sorun var söyleyeyim. Düzeltmeniz lazım, bölgeme göre listelenenler, bölgemiz dışındasınız diyor. Sorun vaaaarrrrr!

  • Evrim'in Teşekkür Mesajı26 Kasım 2014

    Yemeksepeti sürekli kullandığım bir sistem ve ilk defa böyle birşeyle karşılaştığım için gerçekten çok sinirlendim. Umarım üyeleriniz bu gibi konulara daha fazla hassasiyet gösterirler. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi26 Kasım 2014

    Sayın Tufan, Anlaşmalarımız gereği restoranların sadece sipariş alabildikleri vakit sayfalarını açık tutmaları gerekmektedir. Buna binaen önceden kurduğumuz sistemler üzerinden sayfa kapama, bölge kapama gibi işlemleri restoranlar kendileri yapabilmektedir. Siparişinizi tamamlamanızın akabinde restorandan hızlı ve kaliteli bir servis sunulamayacağı bilgisi alınmış siparişiniz bunun üzerine iptal edilmiştir. Fakat kendilerine tekrar böyle bir durumu kabul etmeyeceğimiz noktasında gerekli uyarılar verilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön