Yemeksepeti.com Sipariş Hem Gecikti Hem de Eksik Geldi!

Artur T. |

Yemeksepeti'nden verdiğim ( Kanat İstanbul, Ferah Evler) ve yapımı 1 saat süren siparişi hem geciktirdiler hem eksik getirdiler hemde telefonda bas bas bağırıyorlar. Nereye şikayet edersen et umurumuzda değil tavırları bir yana bir de telefonda mahalle ağzı konuşuluyor. Yemek sepeti de bu konuda kayıtsız kalıyor. İkinci konuda Yemek sepetinden 2 ay önce çiçek sepetinden indirim çeki kazananlar da ismim geçiyor. Bir mail gelmesi lazımmış kod halinde 2 aydır gelemedi . Rakipleri yok diye herhalde bu şekilde fakat bir daha zor.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  15:02

  Sayın Tosun,

  Yanlış ya da eksik bilgi aktarımını önlemek adına siparişinizin üye restoranlarımıza konfirmasyon e-mailinizde görebileceğiniz son hali şeklinde yazılı olarak iletildiğini belirtmek isteriz. Kayıtlarımız kontrol edildiğinde, restoranın ortalama süresinin 45 dakika olduğunu görmekteyiz. Belirtilen süreler ortalama olduğundan dolayı restoranın yoğunluğuna bağlı olarak teslimatlarda +/- 10,15 dk değişiklikler yaşanabilmektedir. Kayıtlarımız incelendiğinde tarafımıza yapmış olduğunuz geri dönüş üzerine, restoran ile irtibata geçilerek eksik ürünlerin en kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilmesi talebinde bulunduğumuzu görmekteyiz. Ancak restoran ile yapmış olduğunuz görüşme üzerine tarafımızla paylaşmış olduğunuz şikayetiniz kayıtlarımıza alınarak konu ile ilgili restoran yetkilileri ile gerekli görüşmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Tarafımıza ulaşan tüm şikayetlerinizin bizim için önemli olduğunu ayrıca hatırlatmak isteriz.
  Hediye ile ilgili üyelik bilgileriniz kontrol edildiğinde ise 25 Mart haftası çiçek.com’ dan hediye kazandığınız görünmektedir. Kazanan kullanıcılarımıza bilgilendirme mailleri, sistem üzerinden, hediye kodlarıyla birlikte gönderilmektedir. Kayıtlı olan e-mail adresinizi tekrar kontrol etmenizi rica ederiz. Bununla birlikte ilgili departmanımız tarafından bilgilendirme mailinin tarafınıza tekrar gönderilmesini sağlayarak yardımcı olmak isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  212 359 18 18