Yemeksepeti.com Sen Bu İşi Yapma.

Pınar B. |

Pazar günü Yemeksepeti.com üzerinden söylediğim Burger King siparişimde ücretini ödediğim patatesim çıkmadı. Yemeksepeti.com'e 2.sefer yazmama rağmen az sonra göndereceklerini ilettiler şeklinde bana dönüş yaptı. Şimdi sorarım; Yemeksepeti.com madem aracı kurum isen neden sorunumu çözemedin? Parasını ödediğim patatesi neden temin ettiremedin?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  17:14

  Sayın Bingöl,

  Kullanıcı ilişkileri departmanımız konuyla ilgili çözüm sunmak amaçlı birazdan kayıtlı telefon numaranız üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Pınar B.
  08 Temmuz
  16:24

  Yemeksepeti.com, ben parasını ödediğim ürünü istiyorum. Sonraki siparişimle gönderilmesi kararını hangi hakla verirsiniz? Bir sonra da sipariş vermek istemiyorum. Parasını alıp ürün göndermedikleri için yasal yollara başvuracağımı belirtmek istiyorum.

 • 06 Temmuz
  15:52

  Sayın Bingöl,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde eksik ürünün gönderilmesi için restoranın çağrı merkezi yetkililerine tarafımızca bilgi verildiğini görüyoruz. Bu noktada şikayetiniz restoranın merkez ofisine iletilerek şubenin uyarılması ve eksik olan ürünlerin bir sonraki siparişinizde gönderilmesi istenmiştir. Eksik ürünleri sonraki siparişinizin not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com