28 Ocak 2014

Yemeksepeti.com Sarıyer Burgerking Şikayetlerim Dikkate Alınmıyor!

Sarıyer Burgerking'den sipariş veremiyorum versem de 2 saatten aşağı geldiği 1 gün yok daha sanırım. Yemin ettim artık sipariş vermemeye. Bu konuda 500 kere size şikayette bulundum uyarılacaktır falan deyip geçiştiriyorsunuz.

Buradan yazınca da öyle diyeceksiniz fakat en azından insanlar görsün istiyorum. Puanları 3/4/4 e kadar düşüyor ne hikmetse akşamında 7/7/7 oluyor onu da anlamış değilim gerçekten. Ve şu kalıp laflarınız dan vazgeçin lütfen yok aradım yolda olduğunu söylediler falan. 20 dakika sonra yazdığımda yine aynı şeyi söylüyorsunuz insanları yanıltmaktan vazgeçin artık Yemeksepeti.com.

Burak 168 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Özdoğan, Siparişleriniz restoranlara dijital bir ortamda yazılı olarak aktarılmaktadır, yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde site üzerinde belirtilen ortalama servis süreleri zarfında siparişlerin sorunsuz-sağlıklı bir şekilde teslim olması beklenilmektedir. Olası operasyonel, altyapısal sorunlardan dolayı yaşanabilecek bir gecikmenin söz konusu olması halinde (hava muhalefeti, yoğunluk vb.) önceden restoranın bu durumu bize veya kullanıcılarımıza bildirmesi, gecikmenin sipariş sahibi onayına sunulmasını beklemekteyiz. Tarafımıza ulaşan tüm şikayetleriniz bizim için değerli olduğundan dijital ortamlarda arşivlenerek takip edilmekte, yapılan analizler hem restoran hem de restoran merkezleri ile paylaşılarak gerekli tedbirlerin alınması noktasında bilhassa restoran kalitesini artırmak adına görüşmeler yapılmaktadır. Bu bağlamda daha önce de şikayette bulunduğunuz için tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmanızdan dolayı şikayetleriniz ile ilgilenilmediği intibasını yaratmak istemeyiz. Site üzerinden yapılan yorum ve puanlamalar söz konusu restorandan sipariş veren kullanıcılarımıza aittir. Restoran ya da bizim tarafımızdan herhangi bir şekilde müdahalede bulunulamamaktadır. Belirtmiş olduğunuz şekilde özel bir sözleşme ya da restoranın notlarını belli bir sınırın altına indirmeme maddesi kesinlikle söz konusu değildir. Görmüş olduğunuz puanlamalar o restorana yapılan son 35 siparişinin ortalaması alınarak sayfaya yansıtılmaktadır. Yapılan yorumların dışında sadece puanlama yapan kullanıcılarımızın sayısı oldukça yüksektir. Zincir restoranlardan Burger King gibi çok sayıda sipariş alan restoranların puanlamaları bu yüzden sürekli değişiklik göstermektedir. Tarafımıza ulaşan tüm şikayetleriniz bizim için değerli olduğundan gerekli kayıtları oluşturduğumuzu ve takibini yapacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön