08 Eylül 2014

Yemeksepeti.com Restoranın Sorumsuzluğu.

Burger King Dikmen Şubesinin ısrarla soğuk, kayış gibi patates ve buz gibi hamburger getirmesi, yemeğe 30 TL veren birisi olarak kabul edebileceğim bir durum değildir. Bu şubenin yönetiminin ısrarla Yemeksepeti.com'daki yorumları görmezden gelerek Burger King ve Yemeksepeti kalitesinin altında hizmet vermesi, müşteri olarak artık sabır sınırlarımı zorlar duruma gelmiştir.

Öte yandan belirtmek isterim ki; kurye elemanları, yöneticilerinin aksine işlerini iyi yapan, iyi niyetli kimselerdir. Sorunun hiçbir şekilde kurye elemanlarının adres bulamaması ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bu kesinlikle organizasyon problemidir ve yöneticilerin sorumluluğundadır. İlgili şubenin yönetimini şikayet ediyorum.

Selçuk 258 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi09 Eylül 2014

    Sayın Aktümsek, Öncelikle yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Üye restoranlarımız ile anlaşmalarımız gereği siparişlerinizi sayfaların yer alan ortalama süreler çerçevesinde uygun biçimde teslim etmelerini beklemekteyiz. Bu doğrultuda şikayetiniz tarafımızca kayıtlandırılarak restoran merkezi ile paylaşılacak, şube ile alakalı gerekli işlemlerin yapılması istenecektir. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön