Yemeksepeti.com Restoranın Sorumsuzluğu.

Selçuk A. |

Burger King Dikmen Şubesinin ısrarla soğuk, kayış gibi patates ve buz gibi hamburger getirmesi, yemeğe 30 TL veren birisi olarak kabul edebileceğim bir durum değildir. Bu şubenin yönetiminin ısrarla Yemeksepeti.com'daki yorumları görmezden gelerek Burger King ve Yemeksepeti kalitesinin altında hizmet vermesi, müşteri olarak artık sabır sınırlarımı zorlar duruma gelmiştir.

Öte yandan belirtmek isterim ki; kurye elemanları, yöneticilerinin aksine işlerini iyi yapan, iyi niyetli kimselerdir. Sorunun hiçbir şekilde kurye elemanlarının adres bulamaması ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bu kesinlikle organizasyon problemidir ve yöneticilerin sorumluluğundadır. İlgili şubenin yönetimini şikayet ediyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  18:04

  Sayın Aktümsek,

  Öncelikle yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Üye restoranlarımız ile anlaşmalarımız gereği siparişlerinizi sayfaların yer alan ortalama süreler çerçevesinde uygun biçimde teslim etmelerini beklemekteyiz. Bu doğrultuda şikayetiniz tarafımızca kayıtlandırılarak restoran merkezi ile paylaşılacak, şube ile alakalı gerekli işlemlerin yapılması istenecektir.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445