Yemeksepeti.com Reklamını Alıp Satış Yapmasına İzin Verdikleri Restorantla İletişime Geçemeyen Bir K

Ahmet U. |

Yemeksepeti.com'dan bir sipariş verdim Komagene çiğ köftecisine. Kapıda kartla ödeme olmadığı için cebimde ki son paramı kredi kartına aktarıp ödeme yaptım. 1 saat sonra telefonla Yemeksepeti'nden arayan bir bayan siparişini verdiğim yemeğin restorantta olmadığını söyledi ve değiştirmek ister misiniz diye sordu.

Bende olur dedim ve siparişimi değiştirdim. Ardından bir 15 dk sonra tekrar bir telefon ve siparişinizin iptalini gerçekleştiriyorum dediler. Sebebini sorduğumda restorantın kuryesinin olmadığını ve telefonlarına da cevap alamadıklarını söylediler. Paramı da 3 iş günü içinde geri vereceklerinden bahsettiler. Sonuç olarak ben bu gece aç yatacağım. Sipariş verdiğim yer Komagene.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  12:17

  Sayın Usta,

  Öncelikle yaşanılan tüm aksaklıklar adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişleriniz üye restoranlarımıza iletilip onay alındıktan sonra kullanıcılarımızdan herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmadığı sürece, siparişlerin ortalama servis süresi içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim edildiğini düşünmekteyiz. Bu noktada şikayetlerinizin bizim için önemli olduğunu belirtmek isteriz. Firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde, ürün güncellemeleri ve yaşadıkları operasyonel koşullar doğrultusunda sayfalarının pasif durumu getirilmesi için tarafımıza bildirmeleri istenmektedir. Siparişinizde yaşanılan sorun üzerine restoran yetkilileri ile görüşülerek tarafımızca gerekli uyarıların yapıldığını belirtmek isteriz. Şikayetinizin kayıtlarımıza alınarak tarafımızca takip edilecektir.


  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445