20 Ağustos 2016

Yemeksepeti.com Pos Makinesi Olmayan Firma İle İş Ortaklığı!

Siteniz üzerinden verdiğim siparişi yanlışlıkla nakit olarak tamamladım ve ATM'ye gitmek için hazırlandığımda tarafıma doğrulama araması yapıldı. Ben de konuşmalar kayıtlı ile kontrol ediniz; ödemeyi maaş kartı ile yapmak istediğimi söyledim.

İlgili arkadaş restorana ileteceğini söylemesine rağmen siparişim geldiğinde firmanın pos cihazının 15 gündür kullanılmadığını söylemesi üzerine siparişleri geri göndermek zorunda kaldım.

Online çağrı biriminizin sorun çözme kabiliyeti beni hayran bıraktı. Çözüm odaklı olmak yerine geçiştirici nedenler sunarak çözüme ulaştığını düşünmekte. Kaybettiğim zaman ve hayal kırıklığı cabası. Yemek Sepeti üzerinden sipariş mi? Zannetmiyorum.

Ahmet 185 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Sayın KANTIK, Geri bildiriminize istinaden kayıtlarımızı incelediğimizde kredi kartı ile ödeme yapmak istediğiniz yönünde talebinizi restoran yetkilileri ile paylaştığımızı ve onay aldığımızı görüyoruz. Ancak devam eden süreçte restoran tarafından talebinize dikkat edilemediğini anlıyoruz. Bu nedenle yanlış bir izlenim oluşturduysak üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İlgili ekibimiz restoran yetkilileri ile görüşme sağlayarak, takibat sonucu kayıtlı mail adresiniz üzerinden tarafınıza dönüş yapacaktır. Bilginize sunar, ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön