Yemeksepeti.com Pişmemiş "Çiğ" ve Eksik Yemek!

Murat K. |

21.02.213'de Yemeksepeti.com üzerinden sipariş vermiş olduğum yemek çiğ "pişmemiş" ve menüdeki "bulgur pilavı" eksik geldi. Durumu canlı destekten bildirmekle "ödemiş olduğum ücretin iadesi" yapılacağını belirtmelerine rağmen 3 gündür geri ödeme işlemi yapılmamıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  19 Nisan
  18:03

  İlgili şikayetimde YemekSepeti para geri iadesi yapmıştır, lakin şikayete konu olan firmanın YemekSepeti üzerinde biz tüketicilere hizmet vermesini doğru bulmamaktayım... Kısmı olarak şikayetim çözüme ulaşmamıştır...

 • 01 Mart
  16:34

  Sayın Koç,

  Vermiş olduğunuz bilgilerin ilgili depratmanımıza iletildiğini belirtmek isteriz. Hafta içerisinde iade işlemi gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445

 • Murat K.
  01 Mart
  16:24

  25.02.2014 tarihinde firmaya şube kodu ve hesap numaramı gönderdim 8 gün geçmesine rağmen iade işlemi yapılmamıştır...

 • 24 Şubat
  12:43

  Sayın Koç,

  Öncelikle karşılaştığınız aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Henüz ücret iadesinin gerçekleşmemesi restoranın operasyonel anlamda bazı servis sorunları yaşamasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple siz kullanıcımızı daha fazla bekletmemek adına iadeyi biz sağlayacağız. info@yemeksepeti.com adresine iban ya da hesap numaranızı göndermenizi rica eder, hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445