09 Şubat 2016

Yemeksepeti.com Personelinin Davranışı!

Canlı yardıma bağlanma hatasına yaptım. İlk bağlandığım operatör, sorumu sorduktan sonra konuyu inceliyorum bekleteceğim dedi ve gerçekten de chat ekranı aktivite olmadığı için kesilene kadar bekletti. Tekrar bağlandım, yeni operatör konuyu anlamadan yüzeysel verdiği cevaplardan sonra tekrar tekrar inatla "yardımcı olacağım başka konu var mı" diyerek beni inanılmaz rahatsız etti.

İllaki soracaksın "bu konuda beklediğiniz düzeyde yardımcı olabildin mi" diye sorsana, verilen cevabı tatmin edip etmediğine karar vermek, başka konuya geçilip geçilmeyeceğine bırak müşteri karar versin. Bu ne kadar kötü müşteri hizmetleri anlayışıdır. Üstüne bir de, pat diye chati yüzüme kapattı ve puanlama ekranı geldi. Bu ekranda chat'in bir kopyasının tarafımı gönderilmesi için mail adresimi girdim ancak tabi ki bu gerçekleşmedi. Yemeksepeti'ni bu saygısız tutumları için kınıyorum.

Bekir 91 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi10 Şubat 2016

    Sayın Güçlü, Konu hakkında kayıtlı numaranız üzerinden kullanıcı ilişkileri ekibimizin tarafınıza geri dönüş sağladığını görmekteyiz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön