25 Şubat 2013

Yemeksepeti.com Oturum Kontrolü!

Siteyi açtık direk karşımıza joker indirimi geldi ve biz joker indirimi olduğu için indirimli mağazalardan birinden sipariş vermek için işleme başladık. Ürünleri seçtik sepete attık bize kullanıcı parola sordu ve kullanıcı parolayı giriş yaptıktan sonra indirimli oranı üstü çizilmiş olarak görüntüledik ve bitmesine daha 6-7 dk vardı.

Sonra siparişin içinden 1 öğeyi değiştirdik ve siparişi tamamladık. Ancak gönderilen siparişte indirim uygulanmadığını sipariş geldiğinde gördük. Müşteri ilişkileri ile görüştüğümüzde birşey yapamayacaklarını indirimin diğer kullanıcıya atandığını söylediler. Madem öyle kullanıcı girişi yaptığında neden uyarmıyorsun diğer kullanıcı diye indirim gösteriyorsun?

Cenker 196 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi13 Mart 2013

    Sayın Çetin, Joker indirimleri kullanıcı ismine sistem tarafından otomatik olarak tanımlandığı için farklı bir kullanıcı adı ile giriş yapmanız halinde indirim geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle siparişinizin 31,20 TL tutar ile onaylandığını belritmek isteriz. Sonrasında operatör arkadaşımız ile yapmış olduğunuz görüşmede indirimin manuel uygulanması için restoran ile görüşüldüğünü ancak restoran yetkililerinin manuel indirim yapamayacaklarını belirtmeleri üzerine ne yazık ki siparişinizi onaylamış olduğunuz tutar üzerinden teslim aldığınızı görmekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

  • Cenker13 Mart 2013

    mesajdaki kelime limitinden sanırım şikayetimi tam anlayamadınız; 1) X kullanıcısı ile giriş yapılmış PC'de joker çıktı. 2) ürünlerimi sepete attım. 3) satın alma esnasında user pass sordu ben Y kullanıcısını girdim. 4) ürünüm İNDİRİMLİ OLARAK gözüktü. 5) sepetin içinden ürünlerden birinin yanlış olduğu için değişiklik yaptım. 6) tekrar siparişi onayladım. ve sonuç olarak session hatası yüzünden 30 a 20 ödemeli kampanya yerine 30 TL ödemek zorunda kaldım.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Çetin, Öncelikle yanlış anlaşıldığımız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz üzerine kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde ürünleri sepetinize ekledikten sonra 5 dakika içerisinde herhangi bir işlemin yapılmadığını ve joker süresinin dolduğunu görmekteyiz. İlk joker çıkan kullanıcı hesabı ile sonradan giriş yaptığınız hesabın aynı olması durumunda [email protected] adresimize mail gönderebilirseniz, gerekli kontroller tekrar yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön