Yemeksepeti.com Online Yardım Fiyaskosu.

Orhan A. |

Yemeksepeti.com joker indiriminden faydalanmak için sepetime 40 TL üzeri ürün ekledim ancak ödeme tutarı 25 TL olması gerekiyorken 30 TL oldu. Online yardım üzerinden görüştüğüm ilk kişi "Kontrol ediyorum, kısa bir süre bekletiyorum" yazdıktan sonra 5 dakika boyunca yanıt dönmedi ve görüşme kapandı.

Tekrar bağlandım görüştüğüm kişi 45 TL için 30 TL ödeyeceğimi kampanyanın bu şekilde olduğunu söyleyip yanlış bilgi verdi. Sonrasında hatalı olduğunu söyledi. Neden faydalanamıyorum dediğimde "Kontrol ediyorum, kısa bir süre bekletiyorum" dedi ve yazmadı tekrar. Görüşme kapanmasın diye şikayette bulunacağımı söyledim, yine yanıt vermedi.

Ve nihayet 5 dakika sonra görüşme yine kapandı. Sonuç yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  15:09

  Sayın Avcı,

  Şikayetiniz üzerine görüşme kayıtları kontrol edilmiştir. Joker 120'ye 45 TL - 70'e 25 TL - 40'a 15 TL ve 30'a 10 TL indirim sunan özel bir fırsattır. Fakat kimi restoranlarda promosyonlar birbirleri ile birleştirilememektedir. Karşılaştığınız durumun da promosyonların birleşmemesi üzerine sistemin tek bir promosyonu dikkate alıp tutara yansıtması olduğunu anlıyoruz. Bu durum restoranların sayfasına gittiğinizde uyarı olarak da karşınıza çıkmaktadır. Fakat görüşmeler içerisinde ne yazık ki bilgi aktarımı noktasında bazı sorunlar yaşadığınızı anlıyoruz. İlgili görüşmelerin değerlendirilerek gerekli aksiyonların alınacağını ve bundan sonraki süreçte maksimum özenin gösterileceğini bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445