20 Kasım 2014

Yemeksepeti.com Online Yardım Fiyaskosu.

Yemeksepeti.com joker indiriminden faydalanmak için sepetime 40 TL üzeri ürün ekledim ancak ödeme tutarı 25 TL olması gerekiyorken 30 TL oldu. Online yardım üzerinden görüştüğüm ilk kişi "Kontrol ediyorum, kısa bir süre bekletiyorum" yazdıktan sonra 5 dakika boyunca yanıt dönmedi ve görüşme kapandı.

Tekrar bağlandım görüştüğüm kişi 45 TL için 30 TL ödeyeceğimi kampanyanın bu şekilde olduğunu söyleyip yanlış bilgi verdi. Sonrasında hatalı olduğunu söyledi. Neden faydalanamıyorum dediğimde "Kontrol ediyorum, kısa bir süre bekletiyorum" dedi ve yazmadı tekrar. Görüşme kapanmasın diye şikayette bulunacağımı söyledim, yine yanıt vermedi.

Ve nihayet 5 dakika sonra görüşme yine kapandı. Sonuç yok.

Orhan 541 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi22 Kasım 2014

    Sayın Avcı, Şikayetiniz üzerine görüşme kayıtları kontrol edilmiştir. Joker 120'ye 45 TL - 70'e 25 TL - 40'a 15 TL ve 30'a 10 TL indirim sunan özel bir fırsattır. Fakat kimi restoranlarda promosyonlar birbirleri ile birleştirilememektedir. Karşılaştığınız durumun da promosyonların birleşmemesi üzerine sistemin tek bir promosyonu dikkate alıp tutara yansıtması olduğunu anlıyoruz. Bu durum restoranların sayfasına gittiğinizde uyarı olarak da karşınıza çıkmaktadır. Fakat görüşmeler içerisinde ne yazık ki bilgi aktarımı noktasında bazı sorunlar yaşadığınızı anlıyoruz. İlgili görüşmelerin değerlendirilerek gerekli aksiyonların alınacağını ve bundan sonraki süreçte maksimum özenin gösterileceğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön