Onur D. Teşekkür Mesajı

Şikayetimle ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

Yemeksepeti.com Online Kredi Kartı Ödemesi ve Sipariş İptali...

Onur D. |

10.03.2016 tarihinde saat 16.00 civarı bir sipariş verdim online kredi kartı ödeme seçeneği ile. Siparişi verir vermez bana bir mesaj geldi. Yoğunluktan dolayı siparişiniz iptal oldu diye fakat ben kredi kartı ile ödemesini yaptım. Restoranı arıyorum benimle alakalı değil Yemeksepeti.com ile alakalı diyor. Yemeksepeti.com'u arıyorum 1-3 iş gününde geri yatar paranız diyorlar o zaman bende yemeği yemeği yeyip 3 gün içinde ödeyim parayı böyle bir şey olabilir mi? ben kredi kartımdaki son limitle yemek alıyorum yemek iptal ediliyor ve 3 gün içinde ödenecek para deniyor. Fakat ben son paramla yemek alıyorum böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına.

Etiketler :

Online İşlemler Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur D.
  12 Nisan
  16:47

  Şikayetimle ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.

 • Onur D.
  10 Mart
  19:45

  Evet restoranla görüşüldü geçte olsa sipariş bana ulaştı fakat konu bambaşka. Ben üstelemesem ben arayıp sormasam kimsenin umurumda değilmiş onu da görmüş olduk.

 • 10 Mart
  18:35

  Sayın Durmaz,

  Yapmış olduğumuz kontrollerde siparişinizin restoranda yaşanan yoğunluk sebebi ile iptal edildiğini ancak sonrasında restoran yetkilileri ile görüşülerek gönderim konusunda anlaşma sağlandığını görüyoruz. Farklı bir durum yaşandı ise info@yemeksepeti.com adresine e-mail göndererek bilgi vermeniz halinde memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com