Yemeksepeti.com Olumsuz Yorumları Kaldırıyor.

Enes A. |

Daha önceki şikayetimde de yazdım. Komagene'den sipariş verdim Yemeksepeti.com üzerinden. Dürümün içinden salyangoz çıktı. Yetkili geldi aldı ürünü gitti. Paramın tamamını iade etmedi. Bunları Yemeksepeti.com'a yazdım, yayından kaldırıldı. Neden kaldırıldığını sordum, restoran kaldırtmış yanlış olduğunu söyleyerek.

Elimde fotoğraf var, sipariş iptal edilmiş, yetkili geldi ürünlerle birlikte salyangozu dahi aldı ama yok yayımlanmadı yorum. Allah'tan burası var da yazdım. Geçen gün başka bir restorandan sipariş verdim. Porsiyonun küçük olduğunu, 32 liralık karışık ızgarada sadece birer parça şiş ve Adana olduğunu yazdım, onu da yayınlamadılar.

Etiketler :

Web İçerik Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  09:39

  Sayın Altunbaş,

  Siparişlerinizde yaşadığınız sorunlar hakkında tarafımıza bilgi vermeniz halinde, her zaman yardımcı olmak isteriz. Ancak yapılan yorumlar içerisinde ''salyangoz'' ve benzer ifadeler, yayınlama kurallarımıza uygun olmadığından dolayı bu ifadeleri içeren yorumlar bu nedenle yayına alınamamaktadır. Ancak gerekli takibatın tarafımızca sağlanmakta olduğunu bilmenizi isteriz. Bununla birlikte Karışık Izgara ürünü ile ilgili bahsetmiş olduğunuz yorumunuzun yayında olduğunu belirtmek isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com

 • Enes A.
  30 Ocak
  21:18

  Yayınlama kurallarınız arasında "salyangoz çıktığını belirtmek yasaktır" diye bir madde mi var?

 • 06 Ocak
  11:56

  Sayın Altunbaş,

  Karşılaştığınız durum adına öncelikle üzgün olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Yemeksepeti üzerinden yapılan yorumlar hem Yemeksepeti kullanıcılarının memnuniyeti hem de üye restoranlarımızın hizmet kalitelerini arttırmak açısından büyük önem taşımaktadır. Üye restoranlarımızın sayfalarında da inceleyebileceğiniz üzere olumlu olumsuz tüm yorumların yayında olduğunu görebilirsiniz. Bahsettiğiniz 32 TL'lik siparişinize yaptığınız yorum da şu anda yayındadır. Fakat Komagene siparişinize yaptığınız yorumun içerisinde geçen ifade yayınlama kurallarımıza uygun olmadığı için yayınlanmamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com