Yemeksepeti.com Olumsuz Yorumlar Yayınlanmıyor, Üyeliğimi İptal Ettiremiyorum!

Selin K. |

Uzun yıllardır Yemeksepeti.com üyesiyim. Sıkça sipariş veririm. Siparişlerime puan ve yorum yazarım. Fakat uzun süredir dikkat ettim ki olumlu yorumlar birkaç saat içince yayınlanırken olumsuz yorumlarım yayınlanmıyor, illa ki kendilerine ulaşıp hatırlatmak gerekiyor. Sanırım 3 ya da 4 defa bu sorunu yaşadım. Bu yüzden de üyeliğimi iptal ettirmek üzerine kendilerine ulaştım fakat üyeliğimi iptal etmiyorlar. Sürekli birilerine yönlendiriliyorum Üyelik iptal süreci bu kadar uzun olmamalı. Veritabanlarından silinmek ve bir daha bu firma tarafından rahatsız edilmek istemiyorum!

Etiketler :

Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selin K.
  26 Kasım
  18:39

  Geçen gün bir sosyal medya sitesinde bu şikayete benzer bir şikayet okudum ve sonucunda üyeliğinin silinmediğini ve sadece deaktif konuma getirildiğinden bahsetmişler. Bunun üzerine ben de eski hesabımı kontrol ettim ve aynı uyarıyı aldım "hesabınız aktif değildir, yemeksepetiyle iletişime geçiniz" şeklinde. Ben hesabımın silinmesini istemiştim hesabımı silmezseniz sizi mahkeme yoluyla dava etmek zorunda kalacağım. Bilginize.

 • Selin K.
  02 Ekim
  19:22

  Geri dönüşünüz için teşekkürler. Talebim üzerine üyeliğim silinmiştir.

 • 02 Ekim
  18:38

  Sayın Karabulut,

  Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız incelenerek, sistem üzerinden kayıtlı e-mail adresiniz üzerinden size geri dönüş sağlanacaktır.

  "Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  İnfo@yemeksepeti.com"