Yemeksepeti.com Müşteri Memnuniyetsizliği!

Ramazan Ö. |

Saat 18:40'da Yemeksepeti.com üzerinden bir sipariş verdim. Verdiğim siparişte ortalama gönderim süresi 60 dakika yazıyordu. Verdiğim sipariş Alibeyköy şubesi Burger King. Evime çok yakın. 1 saat sonra gelmeyince Yemek Sepeti ile iletişime geçtim. Bana siparişimin henüz hazırlandığını ilettiler. Daha sonra saat 20:20 oldu ve tekrar iletişime geçip siparişimin hala gelmediğini söyledim. Bana yine hazırlanıyor diye aynı cümleleri kurdular.

Müşteri memnuniyeti sıfır. Benim siparişim 2 saatte gelmedi sonra iptal ettim. Yemeksepeti.com dan şikayetçiyim. Bana Burger King ile ilgili şikayet talebi oluşturduklarını söylüyorlar ancak buna da inanmıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  12:22

  Sayın Özkol,

  Öncelikle karşılaştığınız aksaklık nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili kayıt bilgilerimizi kontrol ettiğimizde, sorunun çözümü noktasında kayıtlı mail adresinize 14/01 15:49 tarihinde bir bilgilendirme ilettiğimizi görüntülemekteyiz. Tarafınıza mail ulaşmadı ise info@yemeksepeti.com mail adresine dönüş yaparak bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com