Yemeksepeti.com Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

serdartoy |

Son iki siparişimde sorun yaşıyorum ve hiçbir şekilde memnuniyetim sorulmuyor ve şikayetim kesinlikle giderilemiyor, ilk sorun 30 dakikada gelmesi gereken siparişim tam tamına 120 dakikada geldi.

Bugün ise sipariş verdikten 10 dakika sonra arayıp servis yapılan bölge dışında olduğum söylendi, listede yazdığını söyleyince de bu saat dilimin de yapılmadığını söylüyorlar, esasta olan şey ise ya yoğun bir günde ya da dışarıda hafif bir yağmur olduğu için küçük siparişleri kabul emiyorlar.

Direk restoranı arayıp aynı bölgeye büyük sipariş getirebilir misiniz diye sorunca "tabi ki "yanıtını alıyorum, üye restorant lara söz geçiremeyen firmayı bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  19:00

  Sayın Toy,

  Kayıtlarımızı kontrol ettiğimizde siparişinizi bizim sistemimiz üzerinden tamamlamadığınızı görmekteyiz. Tarafınıza bu yönde bilgi aktaran yetkilinin ismi ve vaat edilen ikram bilgisini sipariş@yemeksepeti.com adresi üzerinden bizimle paylaşmanız halinde ilgililer ile iletişime geçerek bu sunumdan yararlanmanız adına yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com

 • serdartoy
  18 Şubat
  18:54

  Firma yetkilisi bir hanim aradi ve çok kibar bir şekilde aksakliklar için özür diledi

  Magdurriyetimi unutturmak adına bir sonraki sipariş imde geçerli olmak üzere indirim hediye etmek istedi

  Ama bi sonraki sipariş imde herhangi bir indirim olmadığını gördüm ve memnuniyetsiz kalmakta haklı olduğumu bir kez daha anladım

 • 07 Şubat
  18:47

  Sayın Toy,

  Öncelikle yaşanan aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.


  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com