09 Mayıs 2016

Yemeksepeti.com Mükemmel (!) Canlı Destek... Gerçekten Robot Değiller...

Başından sonuna sorunlu geçen bir sipariş serüveninde, Yemeksepeti.com'da kendi üzerine düşeni yaptı.
Bu sürecin sancılı olacağı, zaten gecikme yaşadığımız bir sipariş ile ilgili taraflarına ulaştığımızda, karşılaştığımız muameleden belliydi. Paylaştığım ekran görüntüsünde de görebileceğiniz üzere, yaşadığımız mağduriyeti içeren en temel soruya karşılık, görüşmemiz karşı taraftan sonlandırılmıştır.

Tekrar Online destek hattı üzerinden, d****** Bey ile görüşme sağladık. Siparişimiz gecikmesi ve görüşmenin sonlandırılması konusunda kendisine bilgi verdiğimizde, sadece geciken sipariş ile ilgili işlem gerçekleştirmiştir.

Bu şekilde muamele görmüş olmamdan dolayı inanılmaz derecede üzgünüm. Bakalım nasıl bir yaptırım uygulayacaksınız, merakla bekliyorum.

Vesile 92 Okunma

Cevaplar

 • Vesile11 Mayıs 2016

  Elbette kontrol edebilirsiniz, görüşmenin tarafımdan sonlandırılmadığına dair ekran görüntüsüde paylaşabilirim dilerseniz. İyi çalışmalar.

 • Yemeksepeti.com Temsilcisi11 Mayıs 2016

  Sayın Öztürk, Görüşmenizin operatör arkadaşımız tarafından bilerek ya da istenerek kapatılmadığını yeniden belirtmek isteriz. Anlık bir sorun yaşanması ve görüşmeden isteyerek ayrılmanızın söz konusu olma ihtimaline karşın, tarafınıza geri dönüş yapılmadığını anlıyoruz. Benzer sorunların tekrarlanmaması adına, kayıtlarımızı inceliyor ve gerekli aksiyonu alıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

 • Vesile11 Mayıs 2016

  Elbette. Elbette ptoblem olmuş olabilir. Fakat ben 5 yaşında çocuk değilim takdir edersinizki. Tüm bilgilerim sistem üzerinde mevcut. Herhangi bir durumda zart diye aradığınız telefonum, nedense (!) büyük problemler yaşadığım gün çalmadı. Beni aramanızı istemiyorum yalnızca yapılanları herkes görsün. Bende Mt olarak çalışıyorum. bizim de online destek (chat) hattımız var. Biliyoruz neyin ne olduğunu. Derin saygılarımla.

 • Yemeksepeti.com Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Sayın ÖZTÜRK, Geri bildiriminiz ve ilettiğiniz detaylar bazında arka planda gerekli incelemeleri sağladığımızda, anlık olarak bağlantı sorunu yaşandığını görüntülüyoruz; bu nedenle operatörümüz tarafından görüşmenizin bilinçli bir şekilde kapatılmadığından emin olabilirsiniz. Bu noktada yaşanan aksaklık nedeniyle üzgün olduğumuzu belirterek, tarafınızda böyle bir algı oluşturdu isek sizden özür dileriz. Devam eden süreçte şikayetiniz bazında ilgili operatörümüzün anlık olarak görüşmenizi kontrol edemediği için sizi detaylı olarak bilgilendiremediğini bilmenizi isteriz. Bu yönde şikayetinizi ve memnuniyetsizliğinizi kayıtlarımız altına alıyor olacağız. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön