Yemeksepeti.com Midem Bulandı Hizmetten!

İbrahim Halil C. |

Sultan Sofrası adlı saçma restorandan joker indirim adıyla sipariş verince 1,5 porsiyon diye söylediğimiz beti sarma o kadar azdı ki bunu restoranda birinin önüne 1,5 diye koysalar dayak yerler. İndirim yaptınız diye ne bu rahatlık?

Kapıya gelen kurye 10 TL fazla istiyor. Müşteri saf ise 10 TL fala koparalım mantığı ne tür bir mağdur etme yöntemi?

Gelen salatanın içinden böcek çıkması nasıl bir pislik? Salatanın üzerinde koskoca bir böcek vardı. Yemek Sepetine şikayet yazınca hazır mesajları atıp duruyorlar. Yemek Sepeti'ni aracı yapmayın. Kötü bir hizmetle komisyon almalarını önleyin. Belki para kaybedince akıllanırlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  18:02

  Sayın Coşkun,

  Kullanıcı ilişkileri departmanımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com
  444 5 445

 • 24 Ekim
  13:06

  Sayın Coşkun,

  Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Bizlerin vizyonu sizlere siparişlerinizin en kaliteli ve hızlı hali ile teslim edilmesi üzerinedir. Ürün ve servisinden memnun olmadığınız her siparişiniz için bizim aracılığımız ile tüketicilerin en temel hakkı olan iade ya da değişim taleplerinizi paylaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. İlgili restoran bu konuda tarafımızdan gerekli uyarıları mutlaka alacaktır. Şikayetinizin restoran yönetiminin bir özeleştiri yapmasına da etken olacağını düşünülmektedir. Kayseri İl temsilcimiz ile beraber restoranın da ziyaret edilerek sürecin tekrar değerlendirileceğini bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com
  444 5 445