18 Mart 2013

Yemeksepeti.com Little Ceasers İkincisini Sonra Ye Kampanyası!

Yemeksepeti.com'dan Little Ceasers İkincisini Sonra Ye kampanyasıyla bir pizza siparişi verdim. SN:102258231
1-Siparişi verirken cep telefonuma ikinci pizza promosyon kodu gelmesi gerekirken gelmedi.
2-İkinci pizza siparişimi vermeye çalışırken promosyon kodum olmadığından canlı destek hattıyla yarım saat konuştum. Manuel olarak canlı destekteki operatörler yardımıyla promosyon kodum geldi.

3-Promosyon koduyla ikinci pizzayı sipariş etmeye çalışırken bu defa da promosyon kodu işe yaramadı ve pizza ücretsiz olması gerekirken bir türlü fiyat sıfırlanmadı. Sonuçta ben promosyon pizzamı yiyemezken, bir orta boy pizzaya 38 lira vermiş oldum.

Cihangir 232 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Ertaban, Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz kampanya ile ilgili şifrenin geç ulaşması konusunda restoran kaynaklı nadirden de olsa sorun yaşanabilmektedir. Ancak yorumlarınız restoran yetkilileri ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

  • Cihangir18 Mart 2013

    Dün şikayetimi girdikten sonra yemeksepeti.com'daki bir görevli yardımcı olup benim yerime siparişi verdi. İkinci siparişim de bana iletilmiş oldu. Ancak kampanyadaki teknik yetersizlikler nedeniyle 1 saate yakın destek almak için uğraşmış ve çok zaman kaybetmiş oldum. Kampanya acilen ya iptal edilmeli ya da teknik sıkıntıları çözülmeli. Bana destek veren arkadaşlara teşekkür ederim.

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Ertaban, Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda canlı yardım destek hattımızda yapmış olduğunuz görüşme kayıtlarımız incelenmiştir. 15/03 Tarihinde 102258231 siparişiniz ile ilgili promosyon kodu'nun tarafınıza ulaşmadığının bilgisini vermeniz üzerine, operatör arkadaşlarımızın restoran yetkilileri ile irtibata geçerek kod'un en kısa süre içerisinde gönderilmesi talebinde bulunduklarını görmekteyiz. Ancak tarafınıza ulaşan kod ile ilgili almış olduğunuz hata konusunda tarafımıza yeniden geri dönüş yapmadığınızdan dolayı, sorunun devam ettiğini yeni öğrenmekteyiz. Şikayetiniz restoran merkez yetkilileri ile paylaşılarak konunun incelenmesi ve telafi konusunda tarafınıza geri dönüş yapılması istenilecektir. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön