Yemeksepeti.com Kötü Yorumları Silmesi Ve Kafasına Göre Yorumları Yayınlıyor!

Faruk A. |

Yemeksepeti.com adlı site restaurant'ların yorum sayfasındaki kötü yorumları neden siliyor? Ben yemek siparişi vermeden önce mutlaka yorumları okurum. Geçen gün bir restaurant'ın yorum kısmındaki bütün kötü yorumların silindiğini gördüm. Diğer restaurant'ların yorum kısımlarına baktığımda da pek çoğundaki kötü yorumların silindiğini gördüm. Yemeksepeti'nin firmaların belirli bir ücret ödemesi karşılığı kötü yorumları sildiğini duymuştum demek ki gerçekmiş.

Sizin yaptığınız bu şey insanların mağdur olmasına neden olmaktır. İnsanların bu firmalardan yorumlara bakarak iyi zannederek kötü yemek yemelerine neden olmaktır. Bir daha Yemeksepeti'nden kendim sipariş vermeyeceğim!

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  17:13

  Sayın A.,

  Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz; ilgili ekibimiz ile de paylaşıyor olacağız. Ancak objektif bir değerlendirme adına restoranların güncel yorumları sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Bununla birlikte, restoranlarla olan anlaşmalarımız gereği restoran içerisinden herhangi birinin değerlendirme yapması tarafımızca kabul edilebilir değildir. Bizim bu gibi durumları tespit edebilecek mekanizmalarımız bulunmaktadır. Bilginize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Faruk A.
  24 Eylül
  17:09

  İyi de bu çok yanlış bir uygulama o zaman. Restoran sahipleri farklı isimlerle sipariş vermiş gibi kendi restoranına yüksek puan verip yorum yapıyor insanları kandırıyor, hem de diğer muadili restoranlara çok düşük puan verip kötü yorumlar yaparak insanları yine yanlış yönlendiriyor. Bugüne kadar yapılmış bütün yorum ve puanların yayınlanması gerekir sadece son 6 aydakilerin değil.

 • 24 Eylül
  16:53

  Sayın A.,

  Restoran sayfalarında yalnızca son 6 aya ait kullanıcı yorumları yayınlanır. Tarafımızca silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir; tüm restoranlar için aynı durum geçerlidir. Yanlış bir anlaşılma olduğunu sanıyoruz. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Faruk A.
  24 Eylül
  16:47

  Siz dalga mı geçiyorsunuz benimle. Neyin ne olduğunu bilmiyor musunuz sanki. Restoranların geçen seneki puanları ve yorumlarıyla bu seneki puan ve yorumları karşılaştırarak zaten bulabilirsiniz. Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesindeki restoranların önceki yıllardaki puan ve yorumlar kısmıyla bu seneki yorum ve puan kısımlarını karşılaştırın bakalım sonuç ne çıkacak.ben kime ne anlatıyorsam. Neyse siz böyle devam edin boşverin insanların ne düşündüğünü. Bu ülkede halkı kim düşünmüş umursamış ki. Devam edin böyle.

 • 20 Eylül
  21:00

  Sayın A.,

  Gerekli incelemeleri sağlayabilmemiz için restoran isimlerini info@yemeksepeti.com adresimiz üzerinden bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.


  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com