Yemeksepeti.com Joker ve Online Ödemeye Rağmen Siparişin 50 Dakika Sonra İptal Edilmiş.

Türker K. |

Daha önce yine burada şikayetim olmasına ve firma tarafından çözüleceğine dair garanti verilmesine rağmen yeniden aynı sorunu yaşadık. Joker indirimi ile yararlanıp siparişimizi verip online ödememizi de yaptıktan sonra yaklaşık 50 dakika beklememizin ardından aranıp siparişin bölge dışı olunduğu ve iptal edildiği belirtildi.

Müşteri temsilcisine tüm sorunları anlatmama ve net bir şekilde şikayetçi olmama rağmen siparişiniz iptal edilmiş olup ödemeniz iade edilmiştir dendikten sonra direk konu kapatıldı. Yemek Sepeti'nin müşteri memnuniyeti ve bölge dışı sipariş sorunları hala devam etmekte ne yazık ki. İade edilen online ödemelerin de hesaba çok uzun süre yansıması da işin ayrı bir kötü yani.

Etiketler :

Online İşlemler Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  16:45

  Sayın Karahan,

  Şikayetiniz üzerine restoran ile görüşme sağladığımızda, bulunduğunuz alanın restorana mesafe olarak çok uzak olduğu ve sağlıklı teslimat sağlanamayacağı sebebiyle siparişin iptal edildiği bilgisine ulaşmaktayız. Ancak sayfa üzerinde her hangi bir uyarı olmaması nedeniyle restoran çalışma prosedürlerimiz hakkında bilgilendirilerek, gönderim bölgelerinin gözden geçirilmesi gerektiği noktasında uyarılmıştır. Bununla birlikte, tarafınıza sorunun telafisi adına e-mail ile geri dönüş sağlıyor olacağız. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  İnfo@yemeksepeti.com