Yemeksepeti.com Joker İndirimi Yapmadı.

Mehmet A. |

03 Ağustos 2014 saat 18:48 civarından giriş yaptıktan sonra semt olarak Levent'i seçtim ve "Acıktım" isimli restoranın joker indirimi kapsamında olduğunu gördüm ve ilgileniyorum dedim. Ancak restorana girdiğimde baştan aşağı hiçbir ürünün satışta olmadığını, "şuanda mevcut değil" yazdığına şahit oldum.

Madem ben o restorandan yaralanamayacağım neden joker indirimi kapsamında karşıma çıkarıldı? 3 seçenekten o restoran daha cazip geldiği için seçmiştim ancak hem joker indirimini hemde restoranı kaçırmış oldum. Bu nasıl restoran takibi yada kampanya yöntemi ?

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  20:21

  Sayın Arık,

  Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Sizlerin de bahsetmiş olduğu gibi ilgili restoranın tarafınıza joker çıkmadan hemen önce tüm ürünlerini inaktif yaparak sipariş alımına kapattığını görmekteyiz. Jokerin hesabınıza rezerve olduğunu sizler siparişinizi tamamlamadan ilgili restoran görememektedir bu sebeple herhangi bir suistimal durumu söz konusu değildir ancak restoranın böyle bir durumda sayfasını kapalı duruma getirmesi gerekirdi, kendileri tarafımızdan bu konuda uyarılarak gereken hassasiyeti göstermeleri istenmiştir. Benzer durumlarda bizimle iletişime geçmeniz halinde hesabınıza tanımlanmış diğer jokerlerinizi kullanmanız maksatlı size yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445