Yemeksepeti.com İşini Düzgün Yapmıyor!

Emir S. |

Her zaman yaptığım gibi Yemeksepeti.com üzerinden Domino's Pizza firmasını seçtim ve bir pizza siparişi verdim. Yaklaşık 45 dk. sonra Domino's Pizza firmasından yetkili aradı ve sipariş gönderimi yapamıyoruz dedi. Yemeksepeti.com ile irtibata geçtiğimde durumu yetkili ile görüşüp hallettiklerini siparişin geleceğini söylediler.

Yaklaşık 20 dk. sonra Yemeksepeti.com'dan arandım ve siparişin gelmeyeceği ile ilgili firma tekrardan sizi aramış bunu teyit etmek istiyoruz dediler. Ben böyle bir şey için tarafımın aranmadığını ve bu kadar süreçtir beni neden boşuna beklettiklerini dedim, bana dönüş yapacağını söyledi ama tarafıma dönüşte yapmadı. Bu ne kadar kalitesiz bir hizmet anlayışıdır anlayamadım. Yemeksepeti.com satıldıktan sonra kalitesi ve müşteri memnuniyeti sıfırın altına düştü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  13:16

  Sayın Sarı,

  Kayıtlarımızda emir@benimweb.net adresinize e-mail gönderimi sağlandığını görüyoruz. Mail adresinizin junk/spam klasörünü de kontrol etmenizi rica ederiz. Sizlere kayıtlı görünen (532) 350 88 33 numaranızdan dönüş yapmak istedik, ancak yanıt alamıyoruz. Sizlere ulaşabileceğimiz farklı bir numara var ise info@yemeksepeti.com adresimiz üzerinden e-mail atarak paylaşmanız halinde, dilerseniz yeniden arayarak yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Emir S.
  26 Mart
  13:03

  Tekrar kontrol ettim ne mail var ne arama. !

 • 26 Mart
  12:48

  Sayın Sarı,

  Tekrar kontrol sağladığımızda emir@benimweb.net adresiniz üzerinden tarafınıza dönüş yapıldığını görüntülüyoruz. E-mailin size ulaşmamış olma ihtimaline karşın sizi aradık, ancak yanıt alamıyoruz. E-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz info@yemeksepeti.com adresimiz ile ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Emir S.
  26 Mart
  12:23

  tarafıma dönüş gerçekleşmedi!

 • 26 Mart
  11:52

  Sayın Sarı,

  Konu hakkında kullanıcı ilişkileri ekibimizin kayıtlı e-mail adresiniz üzerinden size ulaşarak bilgilendirme sağladığını görmekteyiz. Bilginize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com