Yemeksepeti.com İşe Yaramaz Joker İndirimi ve İptal Edilen Sipariş!

Mehmet Bahattin D. |

Bugün Yemeksepeti.com sitesinden sipariş vermek için girdim ve bana joker indirim kuponu verdi. Yemeğimi seçtim joker indirimimi kullandım paramı da online olarak ödedim. Aradan yaklaşık 6 dk. geçmedi ki birileri tarafından arandım ve promosyonlu ürünlerde joker indirimi kullanılmazmış. Ya gerçek ücret üzerinden ödeme yapın ya da iptal edelim denildi.

Madem indirim kullanılmıyor sitede seçtiğim yemekler promosyonlu neden indirim bedeli sipariş toplamından düşülüyor ve tahsilatı yapıldıktan sonra iptal edilip para 3 gün sonra iade edilecek deniyor? Benim hesap kesimim belki, yarın neden ben bu parayı yemediğim bir yemek için ödeyeceğim de 1 ay sonraki ekstremden düşmesini bekleyeceğim? İnsanları kandırmaktan başka bir şey değil. Sen aracı isen paramı iade edeceğine verdiğin indirim arkasında dur da siparişimi gönder. İşin kolayı iade 3 güne gelirmiş...

Etiketler :

Sipariş İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  16:13

  Sayın Dinçer,

  Öncelikle yaşanan sorun sebebi ile üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkında çözüm amaçlı olarak kayıtlı e-mail adresiniz üzerinden tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  İnfo@yemeksepeti.com