Yemeksepeti.com İlgisizliği!

Can Y. |

Yemeksepetinden Burger King'e sipariş verdim. 30 Dakika sipariş süresi olarak belirtiliyordu. Ardından sipariş 1.5 saatten fazla gecikti. Gecikme sırasında bir baktım siparişim evime teslim edilmiş gözüküyor. Yemeksepeti.com canlı desteğine ulaşamıyorum ne telefondan ne siteden en sonunda sitemkar bir yazı yazdım. Canlı destek geri dönüş yaptı neymiş siparişim çıkmış eve gelecekmiş. Evimle restoran arasında ki mesafe sadece 1 semt uzaklıkta.Geçtiğimiz hafta benzer sorun yaşadık hesap kapatımı talebi ilettim(kaçıncı defa) sürekli vazgeçirmeye çalışıyorlar. Bıktım artık! Hiç bir şeye çözümleri yok. Firmaları denetlemiyorlar!

Etiketler :

Online İşlemler Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  12:21

  Sayın Yürekli,

  Aktarmış olduğunuz son bilgiler sonrası kullanıcı ilişkileri yetkilimiz ile telefon görüşmesi yaptığınızı ve aksaklığın çözüldüğünü görmekteyiz. Ancak devam eden bir sorun olması halinde yeniden bilgi vermeniz durumunda tekrar yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi
  siparis@yemeksepeti.com
  444 5 445

 • Can Y.
  09 Eylül
  14:04

  Yemeksepeti.com üyeliğim iptal edildi. Problem sorun vs. çözemiyorlar. Kullanmayın arkadaşlar! Kendiniz direk telefonla verin. Sipariş işlemini çözemedikleri için hesabımı iptal etmeyi kabul ettiler :) Bu kadar kötü firma. 3 kuruş komisyon için sizin değerlerinizi hiçe sayıyorlar. Size siparişin nasıl geldiğindense kazandıkları para önemli. Yazıklar olsun

 • Can Y.
  09 Eylül
  13:58

  Firma yardımcı olamadı. Hesap kapatma talebi verdim.
  Çözemediler. Yemeksepeti olarak problemleri çözemiyorlar

 • 08 Eylül
  19:36

  Sayın Yürekli,

  Öncelikle karşılaştığınız durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizler siparişleriniz ile ilgili verileri restoranlara 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde yazılı olarak aktarmaktayız. Anlaşmalarımız gereği ve etik değerler doğrultusunda bu siparişlerin sorunsuz-sağlıklı bir halde teslim edileceğini öngörüyoruz. Ne yazık ki tüm bu beklentiler ışığında siparişiniz getirilmemiş ve bazı hatalar yapılmıştır. Konu restoran merkezinin takibine sunulmuştur. Tekrar yaptığımız sorgulamada sürecin devam ettiği ve en kısa süre içerisinde sonuç alınarak tarafınıza dönüş yapılacağı bilgisi verilmiştir. Bu süreci ayrıca takip ettiğimizi belirtmek ister, yapılacak olan geri dönüşün çözüm odaklı olmadığını düşünmeniz halinde bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

  212 359 18 18
  444 5 445