27 Ağustos 2015

Yemeksepeti.com Faturasız ve Geç Hizmet.

24 ağustos 2015 de yemek sepeti üzerinden verdiğim pizza siparişi 30 dakika taahhüdü olmasına rağmen 40 dakikada, soğumuş halde, fiş-faturası olmadan vede kredi kartıyla ödeyeceğimi belirtmeme rağmen pos cihazı olmadan geldiler.

Bu konuyu yemek sepetine ve pizza firmasına şikayet olarak bildirmeme rağmen hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Yemek sepeti kredi kartınız bizi ilgilendirmiyor sloganını baya benimsemiş artık onları ürünün gidip gitmediği ne şekilde gittiği memnuniyeti de ilgilendirmez olmuş. Fiş ve fatura kesmedikleri için maliyeye de şikayette bulunacağım.

Gökhan 427 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan06 Eylül 2015

  Yemeksepeti firmasından hala bir dönüş veya takip yapılmamıştır.

 • Yemeksepeti.com Temsilcisi31 Ağustos 2015

  Sayın Erol, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edildiğinde, şikayetinizin restoran merkezi yönetimi ile paylaşıldığı ve tarafınıza geri dönüş yapılması noktasında bilgi verildiği görüntülenmektedir. Bildiriminiz üzerine sorun yeniden gündeme alınmıştır. Bugün içerisinde size geri dönüş yapılıp-yapılmadığını kontrol etmek adına konuyu takip ediyor olacağız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

 • Gökhan31 Ağustos 2015

  Firmadan bana hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Durumu maliyeye de bildirdim. Vede 30 dakika taahhüt süresi aşılması konusuna da değinmediğiniz için sanırım müşteriyi değil firmayı koruyorsunuz. Sanırım herkes yemek sepetinin bu konular hakkında ne derece pasif olduğunu görmeli.

 • Yemeksepeti.com Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Sayın Erkol, Benzer durumların yaşanmasını önlemek adına siparişleriniz üye restoranlarımıza yazılı olarak iletilmektedir. Seçmiş olduğunuz pos cihazı gelene kadar ödeme yapmama hakkına sahip olduğunuzu ayrıca belirtmek isteriz. Kayıtlarımız incelendiğinde, tarafımızla paylaşmış olduğunuz şikayetiniz şube yetkilisi ile paylaşılarak ürünlerin soğuk ulaşması, cihazın unutulması ve fişinizin unutulması üzerine gerekli uyarının yapıldığını görmekteyiz. Şube yetkilisi yardımcı olmak adına tarafınıza geri dönüş sağlanacağı bilgisini paylaşmış ancak verdiğiniz bilgi doğrultusunda tarafınıza henüz bir geri dönüş yapılmadığını anlıyoruz. Konu restoran merkez ofis yetkilileri ile paylaşılarak gerekli incelemenin sağlanması ve çözüm odaklı tarafınıza dönüş yapılması talebinde bulunulmuştur. Bilgilerinize sunar, ilginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön