Yemeksepeti.com Fan Fang Restaurant'tan Sipariş Veremedim!

Sinan B. |

Bugün itibariyle Yemeksepeti üzerinden Fan Fang restoranına joker indirim kazandık. Sepeti tamamladıktan sonra siparişi vermeye çalıştık fakat restoran tarafından hata aldık. Hatanın sebebi yoğun olmalarıymış ve bu sebepten siparişimizi alamadılar. O halde jokerin anlamı ne?

Kaçırdığımız diğer restoranların hakkı nerede? Madem yoğunsunuz neden joker kullanımı sağlıyorsunuz? Koskoca şirkete yakışmayacak basit hatalar. Hiç memnun kalmadık, Fan Fang restoranı da telafi etme gibi bir çabada bulunmak istemedi.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  12:25

  Sayın Bayraktaroğlu,

  Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda üyelik bilgileriniz incelendiğinde, Fan Fang Chinese Sushi Thai, Gayrettepe restoranından 04/10 tarihinde tarafınıza Joker çıktığını ve süresi dolduğundan dolayı indirimden yararlanamadığınızı görmekteyiz. Ancak yaptığımız kontrol sonucunda 07/10 tarihinde kayıtlı üyeliğinize çıkan herhangi bir Joker indirimine rastlanılamamıştır. İndirim farklı bir üyelik hesabına çıktıysa, siparis@yemeksepeti.com e-mail adresimize, kullanıcı adı ya da e-mail adresini iletmeniz durumunda gerekli kontrollerin sağlanması konusunda yardımcı olmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti
  Kullanıcı İlişkileri
  siparis@yemeksepeti.com
  212 359 18 18