Yemeksepeti.com Eksik Sipariş Ve Değişim!

Ziya G. |

Burada Yemeksepetinden ziyade ilgili Acıbadem McDonald's sorumludur, fakat aracı olduğu için her türlü geceki kayıtlara bakılırsa 2 kere aramama rağmen Yemeksepeti'de sorunu çözeceklerini söyleseler de mağduriyetim öyle böyle olmadı.

Siparişimde 4 süper boy patates yarım ve buz gibi gönderildi yetmez gibi menülerin birinde bulunan cheeseburger yollanmadı. Ürünleri elimde tutarak değişim talep etmeme karşın 40-50 dk. geçmesine rağmen yollanmadı ve hamburgerlerde soğudu. Tekrar telefonla arayıp tüm ürünlerin değişimini talep etmeme karşın yemeksepeti bu şekilde sorunun çözüleceğini ilettiklerini söylese de siparişimin üzerinden 1.5 saat sonra sadece 4 patates ve buz gibi bir cheeseburger geldi.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  10:36

  Sayın Gülcü,

  Konuyla ilgili olarak takibimizin sürdüğünü ve gerekli çözümün üretilerek tarafınıza en kısa sürede bildirileceğini belirtmek isteriz.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • 04 Ocak
  13:26

  Sayın Gülcü,

  Öncelikle karşılaştığınız tüm aksaklıklar adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerin de bildiği üzere bizler siparişlerinizi dijital bir ortamda restoranlara aktarıyoruz, böylece bu tarz problemleri de minimuma indirmeyi amaçlıyoruz. Elbette çok istisnai olarak eksik, yanlış ya da soğuk bir ürünün teslimi istemsizce yapılabilir, bu olasılıklar dahilindedir fakat böyle bir durumda ilgili restoranın hata yaptığı için derhal gerekli reaksiyonu göstermesi gerekmektedir. Hatanın düzeltilmesi için zaman kaybedilmemelidir. Şikayetleriniz üzerine maalesef çözüm noktasında geç kalındığını anlıyoruz. Konu değerlendirilmesi ve çözümlenmesi adına restoran merkez ofis yetkilileri ile paylaşılmıştır. Bu manada ulaşılan sonucun tarafınıza da aktarılacağını belirtmek ister, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com