Yemeksepeti.com Eksik Sipariş!

Mert Ö. |

Yemeksepeti üzerinden verdiğim siparişte içerikte pilav yazmasına rağmen pilav olmadan geldi. Daha sonra eksik olduğunu bildirdim. Göndereceklerini söylediler. 20-25 dakika geçti gelen giden olmadı tekrar iletişime geçtim. Restoran yetkilisi sizi arayacak dediler bu sefer.

10 dakika sonra birisi aradı biz pilavı kaldırdık ama yemek sepetinde kalmış diyor. Ya madem göndermeyeceksin neden bekletip yemeğimin soğumasına sebep oluyorsun? Ya da kaldırmana rağmen neden orada pilav yazıyor? Ben pilav olduğu için sipariş veriyorum pilavsız döner istesem dürüm sipariş ederim. Bu kadar sorumsuz bir iş görmedim. Hasanpaşa şubesi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  15:24

  Sayın Özkan,

  Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu ilgili ekibimiz ile paylaşılarak, yapılacak güncellemenin aciliyeti istenmiştir. Şikayetinizi kayıtlarımız altına aldığımızı ve bundan sonraki süreçte de gerekli takibi sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Mert Ö.
  11 Kasım
  01:09

  Şimdi kontrol ettim restoran bana kaldırdık diyip göndermedi. Buna rağmen hala menüsünde ürün yazıyor.

 • 25 Ekim
  12:30

  Sayın Özkan,

  Restoranlar tarafımıza aksi yönde bilgi vermedikleri sürece sayfalarının güncel olduğunu kabul etmekteyiz. Menülerinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme olduğu zaman tarafımıza yazılı olarak bilgi vermeleri gerekmektedir. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz dikkate alınarak menü departmanımız ile paylaşılmış ve restoran ile görüşme sağlanarak, gerekli kontrollerin yapılması sağlanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  İnfo@yemeksepeti.com