08 Eylül 2014

Yemeksepeti.com Çağrı Merkezi Yanlış Bilgilendirdi!

Cuma akşamı Yemeksepeti.com üzerinden Burger King'ten sipariş verdim. Siparişim üzerinden
1 saat geçtiğinde Yemeksepeti.com'un çağrı merkezini aradım. Bana şubenin yoğun olduğunu, ama siparişin en kısa sürede çıkacağını söylediler. Yarım saat daha geçti siparişin durumunu sordum ve özellikle belirttim eğer sipariş yola çıkmadıysa iptal ettireceğim diye. Bana siparişin yolda olduğunu söylediler.

O gün siparişim gelmedi! Gelmediği gibi herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Yemek Sepeti'nin ÇM'nin güvenilirliğinden şüpheye düştüm. Ayrıca Yemek Sepeti'nin görevi sadece aracılık etmek değil, siparişlerin arkasında da durmak olmalı. Böyle bir yanlış bilgilendirme beni hayal kırıklığına uğrattı.

Aylin 370 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Gencunal, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Üye restoranlarımız ile anlaşmalarımız gereği siparişlerinizi ortalama süreleri içerisinde teslim etmelerini, herhangi bir aksilik olması durumunda tarafımıza anında bilgi vermelerini ve siparişlerin durumuna dair doğru, net bilgi paylaşmalarını beklemekteyiz. Ancak farklı bir algı oluşturduysak tekrar üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Kayıtlarımız incelendiğinde siparişiniz ile ilgili restoran yetkilileri tarafından 20:07'de yola çıkmak üzere olduğu ve 20:49'da ulaşmak üzere olduğu bilgisinin iletildiğini görmekteyiz, bu sebeple siparişinizin ulaşmaması tabii ki kabul edilebilir bir durum değildir. Şikayetiniz tarafımızca kayıtlandırılarak restoran merkezine iletilmiş olup, bu doğrultuda tarafınıza dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri Yetkilisi [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön