Yemeksepeti.com Bildirim Hatası.

Mert A. |

Bugün tost & sandwich dünyası'ndan verdiğim siparişten yarım saat sonra adresimin gönderim alanı dışında kalması nedeniyle iptal edilmiştir mesajı aldım. Yarım saat sonra bana geri dönüş yapılması büyük bir ayıptır. Restoran bu alana gönderim yapmıyorsa sipariş verilememesi lazım ya da anında konuyla alakalı geri dönüş yapılması lazım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  18:39

  Sayın Alp,

  Tarafınıza geç bilgi verilmesi nedeniyle, e-mail adresinize ayrıca bir dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Restoranın bir önceki siparişinizi de bölgenize gönderim olmaması dolayısı ile iptal etmek durumunda kaldığını görmekteyiz. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com

 • Mert A.
  07 Ocak
  18:33

  Daha evelden birçok kez buradan sipariş verdim, sürekli bölge değişikliği yapılıyorsa onu bilemem. Sonuçta sipariş onaylandıktan sonra bu bölgeye bugün gönderim yapılmıyormuş diye düşünemem, bununla alakalı yapılan arama, atılan mail ve mesajda yarım saat sonra olmaz. Bütün hepsi kayıtlı duruyor.

 • 07 Ocak
  15:15

  Sayın Alp,

  Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız incelenmiştir. Restoran sayfasında uyarılar başlığı altında yer alan "Acıbadem bölgesine paket servis Acıbadem köprüsü (Ankara Asfaltı) ile sınırlıdır." uyarısı gereğince siparişiniz iptal edilmiştir. Normal koşullarda bu tür bilgilerin aktarılması birkaç dakika sürerken maalesef yaşanan teknik bir aksaklığın bu sürede artışa neden olduğunu anlıyoruz. Şikayetiniz doğrultusunda Yemeksepeti hesabınıza tanımlı e-mail adresinize ayrıca bir bildirimde daha bulunulmuştur. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri
  info@yemeksepeti.com