10 Ağustos 2015

Yemeksepeti.com Bereket Döner Bir Teslim Ediyor Bir Etmiyor!

Sürekli sorunlu siparişlerle uğraşmaktayım.
225841989 no.lu Siparişim 2 hafta önce Bereket Döner (Tepeüstü) restorandan tarafından teslim edilmiş olup fakat bugün yine aynı restorandan verdiğim 228187879 siparişim gönderim alanı bahanesi ile teslimatı yapılmamış olup, bu komik durumların açıklaması yine tarafınızca bahaneler verilerek geçiştirilmektedir.

Yemeksepeti.com restorantlarınızın saçma iş etikleri yüzünden kaç defa daha mağdur olmam gerekiyor? Mağduriyetimi gidermenizi ivedilikle rica ediyorum. Sürekli restoranlar bir teslim ediyor bir etmiyor, buna çağrı merkezi göz yumuyor, gerekli yerlere aktarılacak denilip üstü kapatılarak oyalanmaktayım. Bıktım artık mağdur edilmekten.

Hakki 115 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın Başer, Şikayetiniz üzerine kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Konu hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Sistemimize üye olan restoranların birçoğu semt bazlı gönderim yapmaktadır ve bu nedenle sistem restoranları semtinizi baz alarak listelemektedir. Ancak istisnai durumlar söz konusu olabilmektedir. Restoran ile görüşme sağladığımızda bulunduğunuz alanın uzak olduğu ve sağlıklı gönderim yapılamayacağı bilgisine ulaşmaktayız. Restoran uyarıları bölümüne en kısa sürede gönderim yapılamadığına dair bir not düşülecektir. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön