01 Nisan 2013

Yemeksepeti.com Ayıp Bu Kadarı da!

30. 03. 2012 tarihinde saat 23:27 de yemek sepeti sitesinde hizmete açık görünen meşhur Adıyaman çiğ köftecisinden sipariş verdim. 23:28 de siparişin alındığına dair onay maili geldi.
Tam 17 dk sonra saat 23:45 de yemeksepeti cep telefonuma mesaj gönderdi. Neymiş efendim restoran yoğunluğundan dolayı paket servis yapamıyorlarmış o zaman yemeksepeti sitesinde bu restoran neden siparişe açık görünüyor?

Her yemeksepetinden sipariş verdiğimde aynı sorun ve benzerlerini yaşıyorum. Bu kadar ciddiyetsiz ve laubali bir çalışma şeklini başka hiçbir yerde görmedim yemek sepeti de çalıştığı yerlerde bu kadar işte. ne insanların ne de siparişlerinin önemi yok.

Umut 173 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Kibrit, Şikayetiniz doğrultusunda siparişiniz ile ilgili kayıtlarımız tekrar kontrol edilmiştir. Siparişinizi 23:28'de verdiğinizi ve tarafımıza restorandan 10 dakika içerisinde dönüş yapıldığını, bu dönüşten hemen sonra arandığınızı fakat iptal hakkında bilgilendirilemediğinizi, daha sonra ise tarafımızdan gönderilen sms ile bilgi aldığınızı anlıyoruz. Restoranlar ile yaptığımız anlaşmalar gereği siparişlerinizin belirtilen ortalama servis süreleri içerisinde teslim edilmesi beklenilmektedir. Ortalama süre içerisinde teslim edilemeyecek olan siparişler söz konusu olacaksa bu siparişler hakkında restoranların bizi bilgilendirmelerini istemekte ve sorun devam edecekse eğer restorandan site üzerinde sayfasını kapatmasını istemekteyiz. Benzer durumlarda bu tip bilgiler birkaç dakika içerisinde kullanıcılarımız ile paylaşılmaktadır, yaşanılan sorunda restoranın tarafımıza geç dönüş yaptığı tespit edilmiş olup konuyla ilgili gereken hassasiyeti göstermeleri istenilmiştir. Şikayetinizin kayıtlarımız altına alınarak takip edildiğini bilmenizi ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön