13 Mayıs 2013

Yemeksepeti.com 1 Saatten Önce Sipariş Göndermiyorlar!

Evime 10 dakika uzaktaki AVM'den verdiğim siparişim 1 saat sonra geldi. Yemeksepeti'ni aramadım, çünkü gecikme sebebi olarak her seferinde siparişin yolda olduğunu söylerler. Sipariş verdiğim yerin bulunduğu AVM'yi arayınca POS cihazındaki çakışma sebebiyle telefon kullanmadıklarını, sadece internetten haberleştiklerini öğrendim.

Bu durumda Yemeksepeti'ni aramak zorunda kaldım. Tabi ki siparişin yolda olduğunu söylediler. Nasıl haberleştiklerini sorduğumda "telefonla" cevabını aldım. Telefonlarının olmadığını benden öğrenmiş oldular. Ayrıca yorumlara baktığımda kullanıcıların çoğunluğu en az 1 saatte siparişlerine kavuşmuş, teslimat süresinin ortalaması nasıl 45 dakika olabiliyor?

Gunes 92 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Burcu, Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlı bilgilerimiz kontrol edilerek restoran yetkilileri ile görüşülmüştür. Firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde site üzerinde belirtilen ortalama servis süreleri zarfında siparişlerin teslim olması beklenilmektedir. Ortalama servis süreleri restoran yoğunluğu veya hava muhalefeti gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda + - 10 / 15 dakikalık opsiyonlar gösterebilmektedirler. Tarafımız siparişleriniz hakkında sizlere restoranlardan aldığımız bilgileri iletmekteyiz. Yemeksepeti.com olarak kullanıcılarımız ile kendi inisiyatifimiz doğrultusunda bilgi paylaşmamaktayız. Siparişiniz ile ilgili şikayetiniz restoran yetkililerine iletildiğinde restoran yetkilileri yaşadıkları yoğunluğun bu duruma etken olduğunu ve benzer bir gecikme daha olmaması adına gereken tedbirleri alacaklarını iletmemizi istemişlerdir. Şikayetlerinizin bizim için değerli olduğunu ve kayıtlarımız altına alınarak takibinin yapıldığını bilmenizi ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön