31 Mart 2015

Yemeksepeti.com 1 Saat Gecikmeli Sipariş İptali.

Yemeksepeti'nden saat 22:15 civarında vermiş olduğum sipariş için 45 dakika teslim süresi verdiler. Bende saatin geç olması sebebiyle vermiş olduğum siparişe güvenerek yemek hazırlama veya dışarı çıkmak için bir hazırlık yapma gereği duymadım.

Saat 23:05 civarında beni arayarak sipariş vermiş olduğum firmanın bulunduğum bölgeye hizmet vermediğini söylediler. Bende bunu söylemek için neden 1 saat beklediklerini, siparişi verdiğim zaman neden bilgilendirilmediğimi sordum ama karşılığında saçma yanıtlardan başka bir cevap bulamadım. Gecemi zehir ettiğiniz için teşekkürler.

Gökhan 206 Okunma

Cevaplar

  • Yemeksepeti.com Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Günay, Kayıtlarımızı incelediğimizde 30.03 22:17 Tarihinde siparişinizi tamamladığınızı restoranın ise 35 dakika sonra adresinize servis veremeyeceği yönünde bilgi verdiğini görmekteyiz. Anlaşmalarımız gereği benzer bilgilerin, kullanıcılarımızın mağdur olmayacağı makul süreler zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bu denli geç bilgi verilmesi kabul edilebilir bir durum değildir. İlgili restoran çalışma kriterlerimiz hatırlatılarak gerekli uyarılara tabii tutulmuştur. Hesabınıza tanımlı kuponu bir başka siparişiniz aynı şekilde kullanabilirsiniz. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön