Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yemek Sepeti Teslim Edilmeyen Sipariş

profile
29 Mayıs
44

Yemek sepetinin sorumsuzluklarından bıktık. Siparişimin gelmediği gibi iadem de yapılmıyor. Dün verdiğim sipariş saatinde gelmedi kaç kez aramama rağmen kurye atandı tekrar, Kurye hazırlıyor denildi yine de gelmedi bugün yine arıyorum artık iademi yapın bari diye beklemeniz gerekli deniliyor. Tüketici Mahkemesi'ne vereceğim.

Yemeksepeti Market Logo
29 Mayıs 16:44

Benzer Şikayetler

Yemeksepeti Market Yemeksepeti Siparişim Teslim Edilmedi

profile
4 gün önce
28

Bugün Yemeksepeti market bölümünden sipariş verdim. Kurye siteye giriş yaptı, buraya kadar problem yok ancak ardından ne bloga girmek için zilime bastı ne de kapıya gelince. Temassız teslimat seçeneğini seçmememe rağmen zilime basılmadı. Epey bir vakit geçti, o arada ev işine dalmışım. Siparişi hatı...

Yemeksepeti Market Yemeksepeti Siparişim Teslim Edilmedi

Yemeksepeti Market Sipariş Eksik Malzeme

profile
5 gün önce
38

15/09/2023 tarihinde Esenyurt adresime marketten online sipariş verdim. Siparişlerim eksik geldi ve kurye birazdan teslim edecekleri söyledi. Bugün 20/09 ancak hala teslim edilmedi. Uygulama yardım merkezine bildirim yaptım. Dönüş alamadım. Para iadesi de olmadı malzemeler de gelmedi.

1

Yemeksepeti Market Siparişimi Sokağa Bırakıp Gitti

profile
1 hafta önce
56

Yemeksepeti marketten sipariş verdim 15 Eylül günü 40 dakika teslimat süresi olan sipariş 1 saat ötelendi. Daha sonra tekrar müşteri temsilcisi ile görüştüm siparişimi teslim aldığını yolda olduğunu ve hemen geleceğini söyledi. Bu sipariş 25 dakika daha gelmedi. Bu süreçte evden insanlar ayrıldı. Si...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Yemeksepeti Market Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 8 sa 53 dk
Benzer Şikayet Yaz