10 Şubat 2014 #2285786

Yemeksepeti.com'u Firmalar Ciddiye Almıyor

29.01.2014 tarihinde Yemeksepeti.com aracılığı ile Dominos Pizza'dan sipariş verdim. Oysaki daha öncesinde direkt Dominos'dan ne güzel direkt sipariş verirken neden böylesi bir işe kalkıştım bilemiyorum. Bana siparişimin işleme alındığını ve zamanın da pizzam geleceği söylendi sonra 15 dk sonra bir telefon geldi Yemeksepeti.comden başvurumuz üzerine Dominos başka bir şubeye bizim siparişi vermiş.


Bu yüzden gecikme olacak dedi tamam olabilir dedik. Tam 1 saat 15 dk bir telefon Yemeksepeti.com diyor ki biz oraya servis yapmayacağız diye. İnsanı 1 buçuk saat oyalamanın ne anlamı var. Suçu Dominos'a attılar. Tamam öyle olsun dedim, Dominos'u aradım 30 dk sonra pizzam geldi.

Hüseyin 100 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin27 Şubat 2014

    şayet bir daha mı asla yemek sepeti

  • Yemek Sepeti Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Şimşek, Şikayetiniz doğrultusunda kayıtlarımız kontrol edilmiştir. Öncelikle belirtmek isteriz ki siparişleriniz restoranlara 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde dijital bir ortamda yazılı olarak aktarılmaktadır ve anlaşmalarımız gereği vaat edilen sürelerde teslimatların yapılması beklenmektedir. Dominos Pizza gibi zincir özellikli restoranların yakın lokasyonlarda birden fazla şubeye sahip olmaları ve sitemizin semt bazlı çalışmasından dolayı siparişlerinizde yönlendirmeler söz konusu olabilmektedir. Yönlendirme işlemlerinin alması gereken vaktin maksimum birkaç dakika olması gerekirken lokasyondaki tüm şubelerin adresinize servis yapıp-yapmayacakları noktasında çelişkide kalmasından dolayı maalesef bu sorunun yaşandığını anlıyoruz. Fakat bu gibi bir sorun ile ilgilenmediğimiz intibasını yaratmak istemeyiz. Konu tarafımızca restoranın merkez ofis yetkilileri ile istişare edilerek bölge restoranlarının bilgilendirilmesi ve uyarılması sağlanmıştır. Şikayetleriniz bizim için kıymetlidir bu sebeple gerekli takibatı yaptığımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön