03 Nisan 2013 #1722241

Yemeksepeti.com'a Güvenerek Verdiğim Sipariş 2 Saat 50 Dakikadır Gelmedi!

Yemeksepeti.com'a güvenerek Burger King firmadan misafirlerim için sipariş verdim. Siparişi verdikten 1 saat sonra irtibata geçtim, yolda cevabını aldım. Siparişi verdikten 1 buçuk saat sonra aradım, yine yolda cevabı aldım. Siparişi verdikten 2 saat sonra bu sefer ilgili restoranı aradım. Yine kurye yolda cevabı aldım. Süreyyapaşa şubesindeki restoran yetkilisi son derece bozuk bir üslupla gelecek cevabını verdi.


Ürün yolda ise 2 saatte ulaşan sipariş sizce yenir mi sorusunu sordum. Siz bilirsiniz cevabını aldım ve mesajımı yazarken toplamda 2 saat 50 dakika oldu hala bekliyorum. Bakalım gönderebilecekler mi?

Özgür 86 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Özsoy, Şikayetiniz doğrultusunda siparişiniz ile ilgili kayıtlı bilgilerimiz kontrol edilmiştir. Firmalar ile yapılan anlaşmalar gereği siparişlerin belirtilen ortalama servis süreleri içerisinde teslim edilmesi beklenilmektedir. Siparişinizdeki gecikme hakkında yapmış olduğunuz dönüşten sonra derhal restoran merkezi ile görüşüldüğünü ve ilk etapta yolda bilgisi alındığını görmekteyiz. Restoranın merkez ofis yetkilileri TV'de yayınlanan ünlü bir futbol müsabakasından dolayı paket servislerinde bir talep fazlalığı ile karşılaştıklarını ve gecikmenin bu sebepten dolayı yaşandığını, sizlere daha iyi hizmet vermek adına gereken tüm tedbirleri alacaklarını iletmemizi istemişlerdir. Konuyla ilgili olarak restoranın merkez ofis yetkilileri ile görüşülerek gereken hassasiyeti göstermeleri istenilmiştir. Merkez ofis yetkilileri, duruma bağlı olarak üzgün olduklarını belirterek en kısa süre zarfında tarafınıza konuyla ilgili çözüm amaçlı geri dönüş gerçekleştireceklerini iletmemizi istemişlerdir. Şikayetlerinizin bizim için değerli olduğunu ve kayıtlarımız altına alınarak takip edildiğini bilmenizi ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön