19 Ekim 2016 #6718336

Yemek Sepeti Yine Yemek Sepeti Yine Aç Kaldık

KFC Capitol şubesinden yemek siparişi verdim. 1 saat geçtik den sonra yemeğim gelmeyince Yemek Sepeti ile iletişim kurdum. Görüşmüş olduğum Hale hanım bana verdiğim siparişin iptal olduğunu söyledi, gerekçe ise kapsama alanı dışında olması sebebi ile imiş. Ey Yemek Sepeti yetkilileri; o zaman size soruyorum, adrese tıklayınca neden kapsama alanı içerisinde bu şubeyi gösteriyorsunuz, siparişim iptal ediliyor da neden bana bilgi verilmiyor? Bu kadar mı müşteri memnuniyetinden uzaklaştınız? Ben altını çize çize belirtiyorum ve belirtmeye devam edeceğim, Yemek Sepeti devredildikten sonra bitmiştir. Tek kelime ile kötüsünüz. Yazıklar olsun.

Murat 286 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın G., Sistemimiz siparişleri semt bazlı onaylamaktadır bu nedenle seçmiş olduğunuz semte gönderim sağlayan restoranları listelemektesiniz. Ancak KFC gibi zincir restoranlar sokak ve cadde bazlı gönderim yapmaktadırlar. Bulunmuş olduğunuz bölgeye gönderim sağlanamaması nedeni ile siparişiniz iptal edilmiştir.

  • Murat24 Ekim 2016

    Daha önce kapsama alanında hizmet vermeyen firmalar çıkmıyordu şimdi o zaman neden çıkıyor.

  • Yemek Sepeti Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın GÜVEN; Sistemimize üye olan restoranların birçoğu semt bazlı gönderim yapmaktadır. Ancak seçim yapmış olduğunuz restoran ise cadde ve sokak bazlı gönderim yapabilmektedir. Restoran yetkilileri adresinizi detaylı incelediklerinde bulunduğunuz bölgeye gönderimleri olmadığını, sizinle görüştüklerini paylaştıkları için hızlı aksiyon almak adına otomatik olarak sms ve mail ile bilgilendirildiğinizi görüyoruz. Geri bildiriminize istinaden aranmadığınızı anlıyoruz. Bu nedenle şikayetiniz ve memnuniyetsizliğinizi restoran merkez ofisleri ile paylaşarak, şubeleri ile ilgili gerekli takibi sağlamaları ve dönüş yapmaları istenmiştir. Şikayetiniz ayrıca kayıtlarımız altına alınmıştır. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri İ[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön