06 Mayıs 2013 #1779641

Yemek Sepeti Verilmeyen Siparişler!

Yemeksepeti.com üzerinden yıllardır sipariş veriyorum. Daha önce İzmir'de idim ve hiç bir sorun yaşamıyordum. 6 aydır İstanbul'dayım. İş yeri ve ev adresimin ikisine de sipariş teslim edilmiyor.


Ev adresimde problem yaşanınca site yetkilileri arayarak adresimi değiştirmemi istediler, değiştirdim. Hala bütün verdiğim siparişlerden sonra aranıyorum ve bölgenize sipariş gönderemiyoruz cevabını alıyorum.


Dağbaşında yaşamıyorum. Beylikdüzü'nde yaşıyorum. Hem de en işlek bölgesinde. Bulunduğum yere hizmet alamıyorum. üstelik telefonda müşteri temsilcilerine de durumu defalarca izah ettiğim halde hiçbir firma yetkilisi dönüş yapmıyor. Bundan sonra bir daha yemeksepeti.com'dan sipariş vermeyeceğim.

Nurcan 25 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Odabaşı, Şikayetiniz üzerine sipariş bilgileriniz kontrol edildiğinde son olarak Pizzarda, Beylikdüzü (Barış Mah.) restoranından bir siparişinizin olduğunu görmekteyiz. Restoran yetkilileri adresinizin restorana çok uzak bir bölgede olması nedeni ile ne yazık ki siparişinizi gönderemeyeceklerini belirtmişlerdir. Restoranlar sağlıklı bir şekilde teslimat sağlayabileceklerini bölgeleri kendileri belirlemekte ve tarafımızca sayfaya yansıtılmaktadır. Dilerseniz sipariş vermeden önce sipariş vermek istediğiniz restoran için operatör arkadaşlarımızdan destek alabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön