06 Nisan 2013 #1727954

Yemek Sepeti Soğuk Yemek Yedirdi!

40 dakika sözü verilen sipariş 1 saat oldu gelmedi bende online işlemler bölümünden operatöre durumu izah ettim yolda cevabı aldım. Yarım saat geçti bu sefer aynı yolla tekrar ulaşınca üzgün olduklarını siparişin gelmek üzere olduğu cevabını aldım.


Yarım saat geçti bu sefer daha sert bir dille yazdım; üzgün olduklarını sipariş için herhangi bir ücret almayacaklarını söylediler ve biraz daha geçti sonunda sipariş geldi. Kurye sanki yarım saatte getirmiş gibi benden ücret talep etti.


Bende iki saat beklediğimi ve operatörün ücret ödememe gerek olmadığını söyledim. Kendisinin böyle bir bilgisi olmadığını söyleyince ücreti ödemek ve 126 dakika yollarda bekleyen soğuk yemekle baş başa kaldım.

Güney 91 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Yiğitbaş, Öncelikle yaşanan durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Burger King, Hoşdere Caddesi siparişiniz ile ilgili şikayetiniz doğrultusunda restoran merkez ofisi ile görüşülerek, ilgili departmanımız tarafından kayıtlı mailiniz üzerinden tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön