22 Ekim 2016 #6752110

Yemek Sepeti Siparişlerim Ya Eksik Ya Da Malzemeden Alınmış Şekilde Geliyor

Yemeksepeti.com'dan ne zaman sipariş versem ya soğuk ya küçük ya da malzemeleri eksik geliyor. Defalarca şikayet etmeme rağmen sanki otomatik cevap hazırlanmış gibi firmaya gerekli uyarının yapıldığı söyleniyor ama değişen bir şey yok. Kimi zaman restoranlardan da dönüş oluyor, hatalarını kabul ediyorlar ama bir çözüm üretilmiyor. Bundan sonra Yemeksepeti.com'dan sipariş vermeyi düşünmüyorum.

Sinan 165 Okunma

Cevaplar

  • Sinan25 Ekim 2016

    Genelde çözüm önerisi hep aynı siparişi tekrar gönderelim ama bu sefer de gönderilecek siparişe güvenemiyorum. Asıl sorun restoranların bir kısmının yemeksepeti'nden gelen siparişlere özenmemesi ve malzemeleri azaltıp porsiyonları küçültmesi. Sonuçta sipariş verdiğimiz yemeği yediğimiz için tekrar ücretsiz gelmesini de istemiyorum. Ücretsiz gelen yemeğe de güvenemem zaten. Eski bir Amerikan atasözü der ki ''lokantada garsonla tartışma... ':)

  • Sinan23 Ekim 2016

    Dönüş sağlanmadı, yayına alınsın lütfen.

  • Yemek Sepeti Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın C., Konu hakkında kontrol sağlayarak tarafınıza geri dönüş sağlıyor olacağız. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön