05 Eylül 2013 #1995294

Yemeksepeti.com Siparişlerim Gönderilmedi!

Daha önceleri siparişlerimle ilgi sıkıntı yaşamazdım. Birkaç aydır, ya siparişlerim iptal oluyor ya da unutuluyor. Siparişimi gönderemiyorsanız, kısa sürede dönüş yaparsınız ki; başka bir çare bulalım. Bir siteden yemek siparişi vermenin sebebi; o an karnınız açtır ve hızlı bir şekilde yemeğe kavuşmak istersiniz. Yani; talep, ihtiyaçla aynı andadır.
Yaşamış olduğum olumsuz durumlara 2 örnek vereyim. 1. Dominos Pizza'dan sipariş verdim, 40 dk sonra, bulunduğunuz yere sipariş getirmiyoruz dediler. Oysa ki; daha önce Dominos siparişimi getirdi. 2. Bugün 03:08'de yemek siparişi verdim. 04:25'te sipariş nerede kaldı dediğimde, restaurant siparişi görememiş dediler. Yakışmadı bu firmaya!

Evrim 93 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Aktaş, Öncelikle yaşanan aksaklık adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine gerekli kontroller yapılarak restoran ile görüşme sağlanmıştır. 03:08' de Karadeniz Pidecisi, Şişli (Merkez) restoranından vermiş olduğunuz siparişinize 03:08' de restoran tarafından onay verildiğini görmekteyiz. Ancak servisin hazırlanışı sırasında bir aksaklık yaşandığını düşünüyoruz. Şikayetiniz doğrultusunda restoran yetkilileri ile yapılan görüşmemizde, benzer durumların yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınması istenilmiştir. Restoran yetkilisi durumdan ötürü sizden özür dilediklerini ileterek, gece vardiyasında görevli olan yetkililer ile gerekli görüşmeleri yapılarak, yaşanan mağduriyet adına tarafınıza dönüş yapacaklarını iletmemizi istemişlerdir. 08/08 tarihli Domino's Pizza, Okmeydanı siparişiniz ile ilgili şikayetiniz üzerine yapılan kontrollerde ise şubenin uyarılar alanında 'Mahmut Şevket Paşa ve Piyale Paşa Mah. bölgesine gönderim yapılmamaktadır.' maddesi gereği tarafınıza bilgi verilerek teslimatın yapılamadığını anlıyoruz. Domino's Pizza gibi zincir restoranların, gönderim alanları merkez yetkilileri tarafından belirlendiğinden herhangi bir müdahalemizin bulunmadığını ancak şikayetinizin ayrıca paylaşılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön