22 Mart 2013 #1699980

Yemek Sepeti Siparişimi İptal Etmişler!

Yemek sepetinin iyi müşterilerinden dik. Ancak bugün üyeliğimin iptalini istedim bireysel yapılamadığı aranacağım söylendi ve bekliyorum. Sebebine gelince. Sipariş veren müşteriler olmadan siteniz ayakta kalamaz ama sizin gördüğümüz üzere firmalara bir yaptırımınız olamıyor. Her zaman gönderim alanı içinde olan evim bir anda burger king tarafından çıkarılıyor ve siz sitenizde bunu güncellemiyorsunuz. Beni de bir saat sonra burger king arayıp sipariş iptal edildi diyor. Her iki firmanın iletişimsizliğinin ceremesi müşteriye kesiliyor. Bu son derece ayıp. En azından bu seferlik gönderimi sağlatmanız gerekirdi yemek sepeti olarak. Artık çevremiz ve ailemiz müşteriniz olmayacağız.

Seher 128 Okunma

Cevaplar

  • Seher22 Mart 2013

    yemek sepeti tarafından arandım.yine standart bulunduğunuz yer gönderim bölgelerinden çıkarılmış ama siteye yansıtılmamış cevabı verildi.zaten olay o.madem artık gönderilemiyor o zaman niye sipariş kabul edilip bir saat sonra iptal ediliyor.artık gönderim bölgesinde olmasak bile herzaman gönderilen yere bir kere daha gönderimi sağlayamayan bir site iseniz sizin üzerinizden sipariş vermenin ne gereği var.diyorsunuz uğraştık ama çok uzun süreceği için iptali gerçekleşti.zaten bir saat sonra iptal ettiniz.yani nasıl olurda pazarlamasını yaptığınız şirkete müşterinizin mağdur edilmemesi için gönderim sağlatamıyorsunuz o defaya mahsus.üyeliğimi iptal ettirdim ve artık kendim telefonla siparişimi vereceğim ve içim de rahat olacak.

  • Yemek Sepeti Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Ertek, Konu kullanıcı ilişkileri departmanımıza aktarılarak kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. Yemeksepeti.com Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön