13 Şubat 2014 #2291967

Yemek Sepeti Siparişimi Bayat, Yanlış ve Soğuk Gönderdi

Bugün 18.22'de Yemeksepeti.com üzerinden Burger King'e sipariş verdim. Siparişim 1 saat sonra(!), soğuk, bayat ve yanlış(!) geldi. Fark ettiğimde benden vermiş olduğum siparişin tam parası alınmıştı. Derhal bana siparişimi getirmelerini ve elimdeki menüyü geri göndermeyeceğimi ilettim.


Olumsuz yanıt aldım. O halde bana paramın farkının iade edilmesini ilettim. Tekrar olumsuz yanıt aldım. Bana ulaşacaklarını ilettiler ve hala ses seda yok. Özetle, bahsi geçen bu iki firma tarafından yanıltılmış ve çözüme ulaşılamamış bir durumla karşı karşıyayım.

Emir 58 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Karşıyakalı, Öncelikle yaşanılan tüm aksaklıklar adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Burger King, Eyüp (Flatofis) siparişiniz ile ilgili şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve görüşme kayıtları kontrol edilmiştir. Yaşadığınız ürün memnuniyetsizliği sonucu tarafımıza ilettiğiniz şikayetinizin restoranın çağrı merkezi ile paylaşıldığını ancak ürünlerin muhafaza edilmemesi üzerine size yardımcı olamadıklarını anlıyoruz. Aracı bir kurum olmamız sebebiyle restoran merkez ofis yetkililerinin uyguladığı prosedür gereği, kusurlu ürünlerin muhafaza edilerek, değişim istenilmesi gerekmektedir. Benzer durumlarda ürünü muhafaza ederek bize ulaşmanız halinde ürün değişimi ya da iadesi konusunda size yardımcı olmak isteriz. Şikayetiniz doğrultusunda uygulanan prosedür ile ilgili restoran merkez ofis yetkililerine bilgi verilerek, konu hakkında sizi bilgilendirmeleri ve benzer durumların yaşanmaması adına gereken önlemlerin alınması istenildiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 444 5 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön