30 Ağustos 2013 #1983847

Yemeksepeti.com Sipariş Gecikmesi ve Duyarsızlık!

Bugün 11.58'de Yemeksepeti.com üzerinden sipariş verdim. Joker indirimi olarak karşıma çıkan seçeneklerden birini seçerek indirimden yararlanacak şekilde siparişimi verdim. Aradan tam 58 dakika geçtiğinde müşteri hizmetleriyle sipariş gecikmesi hakkında konuştum. Restoranın çok özür dilediğini siparişimin yolda olduğunu söylediler.


Saat 13.25'te siparişim hala elime ulaşmamıştı ve yeniden müşteri hizmetleriyle online görüşme yaptım. Yeniden özürler dilendi ama sabrım taşmıştı. Bu siteden düzenli sipariş veriyor olmama rağmen artık sipariş vermeme kararı aldığımı söyledim. Hala ortalama 45 dakika teslimat süresinin +/-15 dakika oynamasının normal olduğunu söylüyorlardı, ki 90 dakika olmuştu, sipariş vereli.

Sinan 86 Okunma

Cevaplar

  • Yemek Sepeti Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Erk, Vermiş olduğunuz bilgi doğrultusunda sipariş bilgileriniz incelendiğinde, siparişinizin restoran tarafından sorunsuz bir şekilde onaylandığını görmekteyiz. Prosedürümüz gereği restoran tarafından onaylanan siparişlerin, restoranın ortalama servis süresi içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi beklenilmektedir. Siparişleriniz hakkında bilgi almak istediğinizde, restorandan aldığımız bilgiyi tarafınızla aynen paylaştığımızı ve kendi isteğimiz doğrultusunda bilgi vermemizin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu konuda yanlış anlaşıldığımız için üzgünüz. Restoranın ortalama servis süresinin 45 dakika olduğunu görmekteyiz, belirtilen süreler ortalama olduğundan dolayı teslimatlarda +/- 10,15 dakika değişiklikler yaşanabilmektedir. Ancak siparişinizin teslimatı ortalama süreyi de aştığı için şikayetiniz kayıtlarımıza alınarak restoranın uyarılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Yemeksepeti Kullanıcı İlişkileri [email protected] 212 359 18 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön